برگزاری کارگاه خلاقیت در تدریس هنر در مراغه

برگزاری کارگاه خلاقیت در تدریس هنر در مراغه معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مراغه از برگزاری کارگاه ابتکاری خلاقیت در تدریس هنر در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

امضای تفاهم نامه همکاری میان معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت...

به منظور بسط و توسعه همکاری های علمی، آموزشی، پژوهشی و اجرایی و همچنین استفاده از ظرفیت ها و توانمندیهای طرفین، تفاهم نامه حقوق شهروندی میان معاونت حقوق بشر و امور بین الملل وزارت دادگستری به نمایندگی دکتر محمود عباسی و دانشگاه مراغه به نمایندگی دکتر محمد علی لطف الهی یقین در محل وزارت دادگستری منعق
ادامه مطلب...

مرکزی قهرمان المپیاد استعدادهای برتر سپک تاکرا شد

مراغه - ایرنا - نخستین دوره المپیاد کشوری استعدادهای برتر سپک تاکرا به میزبانی مراغه با قهرمانی تیم استان مرکزی پایان یافت.
ادامه مطلب...

تهدید و فشار آمریکا به دلیل عدم وابستگی جمهوری اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: تهدیدها و فشارهای اخیر آمریکا علیه کشورمان به دلیل استقلال و عدم وابستگی جمهوری اسلامی است.
ادامه مطلب...

ایستادگی و تبعیت از رهبری راهبرد شکست توطئه های استکبار است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه مراغه با تاکید بر لزوم ادامه راه شهدا گفت: ایستادگی و تبعیت از رهبری رمز پیروزی و راهبرد شکست توطئه های استکبار جهانی است.
ادامه مطلب...

المپیاد کشوری استعدادهای برتر سپک تاکرا در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - المپیاد کشوری استعدادهای برتر سپک تاکرا با حضور 12 تیم از استان های مختلف به میزبانی مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

یازدهمین جشنواره دانشگاهی حرکت دانشگاه مراغه با معرفی برترین ها به کار خود...

آئین اختتامیه یازدهمین جشنواره دانشگاهی حرکت با معرفی برگزیدگان بخش های مختلف و تجلیل از آن ها برگزار گردید.
ادامه مطلب...

نماینده مجلس: تشکیل ستاد احیا دریاچه ارومیه اقدامی جهادی بود

مراغه - ایرنا - نایب رییس کمیسیون کشاورزی و نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل ستاد احیا دریاچه ارومیه اقدامی جهادی بود و این ستاد طرح های خوبی در مراتع و مزارع پیرامون این دریاچه انجام داده است.
ادامه مطلب...

توسعه گردشگری و توزیع خدمات رویکرد شهرداری مراغه

مراغه - ایرنا - شهرداری مراغه با اجرای طرح های عمرانی و خدماتی در نقاط مختلف این شهر به دنبال توسعه همه جانبه در بخش های مختلف بوده و توزیع عادلانه خدمات و توسعه گردشگری و جذب سرمایه گذار رویکرد اصلی این شهرداری در سال های اخیر است.
ادامه مطلب...

آغاز جشنواره بازی های فکری هدف دار در بین دانش آموزان مراغه

آغاز جشنواره بازی های فکری هدف دار در بین دانش آموزان مراغه مراسم افتتاح جشنواره بازی های فکری هدف دار در بین دانش آموزان مراغه و برای اولین بار در سطح استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
ادامه مطلب...