چاپ یک فصل در کتاب انتشارات اشپرینگر نیچر توسط عضو هیئت علمی دانشگاه...

به گزارش روابط عمومی دانشگاه مراغه، چاپ یک فصل در کتاب انتشارات اشپرینگر نیچر توسط دکتر محسن جان محمدی، عضو هیات علمی گروه زراعت دانشکده کشاورزی دانشگاه مراغه منتشر گردید.
ادامه مطلب...

آمادگی آموزش و پرورش مراغه برای برگزاری کلاس های آموزش خانواده

آمادگی آموزش و پرورش مراغه برای برگزاری کلاس های آموزش خانواده معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه از آمادگی این مجموعه برای برگزاری کلاس های آموزش خانواده با رویکرد کاهش آسیب های اجتماعی برای کارکنان ادارات و نهاد های این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

بهبود رتبه دانشگاه در بین دانشگاههای وزارت علوم

در جدیدترین رتبه بندی اعلام شده از سوی پایگاه ISC، رتبه دانشگاه مراغه صعود چشمگیری داشته است. بر اساس این رتبه بندی که طی روزهای گذشته توسط رئیس مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری اعلام شد، دانشگاه مراغه با بیش از ده پله صعود در میان ۱۸۱ دانشگاه و مجتمع آموزش عالی رتبه بندی شده، با قرار گرفتن د
ادامه مطلب...

درخشش دانشگاه مراغه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت

انجمن های علمی دانشگاه مراغه در یازدهمین جشنواره ملی حرکت به میزبانی دانشگاه اصفهان با کسب 6 رتبه در مجموع خوش درخشیدند.
ادامه مطلب...

مساجد در ترویج نماز پررنگ تر از گذشته ایفای نقش کنند

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در مساجد و مراکز فرهنگی و مذهبی گفت: نقش مساجد در ترویج فرهنگ نماز در بین جوانان باید پررنگ تر از گذشته شود.
ادامه مطلب...

دانشگاه ها در انتخاب سخنرانان همایش ها دقت کنند

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی فرماندار مراغه با تاکید بر دقت دانشگاه در انتخاب سخنرانان همایش ها، گفت: هماهنگی با فرمانداری و شورای تامین شهرستان و تصویب هیات نظارت در این زمینه الزامی است.
ادامه مطلب...

همایش نجوم در مراغه برگزار شد

همایش نجوم در مراغه برگزار شد همایش نجوم به همت پژوهش سرای دانش آموزی و کانون فرهنگی تربیتی شهید متذکر آموزش و پرورش مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

غرب در قبال آل سعود و صهیونیست ها سیاست دوگانه دارد

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: آمریکا و سران برخی کشورهای غربی در قبال جنایات آل سعود و
صهیونیست ها سیاست دوگانه در پیش گرفته اند.
ادامه مطلب...

وزنه بردار دانش آموز مراغه ای نایب قهرمان کشور شد

وزنه بردار دانش آموز مراغه ای نایب قهرمان کشور شد رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: عرفان مرادی وزنه بردار نوجوان و دانش آموزمراغه ای در دسته61 کیلوگرم در جایگاه دوم نخستین المپیاد وزنه برداری کشور قرار گرفت.
ادامه مطلب...

بانوان در توسعه جامعه در حوزه های مختلف سرآمد هستند

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: بانوان در طول تاریخ در عرصه های مختلف حضور فعال و توانمندی داشتته اند و امروز هم در توسعه جامعه در حوزه های مختلف سرآمد بوده و برایانقلاب و نظام افتخارآفرینی کرده اند.
ادامه مطلب...