هفت روستای چاراویماق آسفالت ریزی شد

مراغه - ایرنا - مدیر بنیاد مسکن چاراویماق از اتمام عملیات اجرایی آسفالت ریزی هفت روستای این شهرستان از محل قیر رایگان سال 96 خبر داد و گفت: برای آسفالت ریزی این روستاها یک میلیارد تومان هزینه شده است.
ادامه مطلب...

پرورش صحیح نسل آینده جامعه را در برابر خطرات مصون می کند

مراغه- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به نقش فرهنگ سازی در پیشگیری از آسیب ها گفت: پرورش صحیح نسل آینده، جامعه را در برابر خطرات، تهدیدها، تحریم ها و حوادث غیرمترقبه بیمه کرده و از آسیب های اجتماعی مصون می دارد.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه هشترود: 13 آبان متعلق به گروه خاص نیست

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه هشترود گفت: 13 آبان متعلق به گروه خاص نبوده و همه آحاد مردم در این روز نقش ‌آفرین بوده و هستند.
ادامه مطلب...

878 میلیون تومان جذب روستاهای فاقد دهیاری چاراویماق شد

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق از تخصیص و جذب 878 میلیون تومان از محل اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری به شهرستان چاراویماق در سال های 96 و 97 خبر داد.
ادامه مطلب...

درمانگاه تامین اجتماعی عجب شیر امسال بهره برداری می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی شهرستان با 60 درصد پیشرفت فیزیکی تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

مردم مراغه 510 میلیون تومان صدقه دادند

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه گفت: در نیمه نخست امسال 510 میلیون تومان صدقه از 37 هزار و 141 صندوق تعبیه شده در شهرستان جمع آوری و در سرفصل های جهیزیه، مساعدت موردی، درمانی، فرهنگی و مناطق محروم هزینه شد.
ادامه مطلب...

ورزشکاران نظامی، بالقوه های عرصه ورزش قهرمانی هستند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به موفقیت های تیم های ورزشی نیروهای مسلح گفت: ورزشکاران نظامی، سرشار از استعدادهای ناب و بالقوه در عرصه ورزش قهرمانی هستند که این استعدادها با اندکی توجه شکوفا و بالفعل می شود.
ادامه مطلب...

راهپیمایی اربعین درس استعمارستیزی برای جهانیان است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به برگزاری پیاده روی اربعین حسینی گفت: این حرکت و اجتماع بزرگ مردمی، درس بزرگ استمعارستیزی و آزادگی برای جهانیان است.
ادامه مطلب...

سلامت جامعه با توسعه ورزش در ارتباط است

مراغه – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه بیان این که ورزش برای سلامتی و نشاط جامعه ضروری است گفت: سلامت جامعه در گرو توسعه و ترویج ورزش به صورت همگانی است.
ادامه مطلب...

120 باشگاه تکواندو در آذربایجان شرقی فعالیت می کند

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تکواندو آذربایجان شرقی از فعالیت 120 باشگاه تکواندو در استان خبر داد و گفت: از این تعداد 57 باشگاه دارای پروانه فعالیت هستند.
ادامه مطلب...