اتحاد و مقاومت پیام دفاع مقدس برای مردم و مسئولان است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با تاکید بر ایستادگی در برابر استکبار گفت: اتحاد، ایثار و مقاومت پیام هشت سال دفاع مقدس برای آحاد مردم و مسئولان در وضعیت حساس کنونی است.
ادامه مطلب...

نیروهای مسلح مراغه صلابت و توان خود را به نمایش گذاشتند

مراغه - ایرنا - نیروهای مسلح مستقر در مراغه شامل یگان های ارتش، نیروهای سپاه، نیروی انتظامی و بسیج صلابت، توان و آمادگی های رزمی و دفاعی خود را در رژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس به نمایش گذاشتند.
ادامه مطلب...

مردم با تکیه برفرهنگ ذلت ناپذیری در برابر استکبارایستاده اند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: ملت بزرگ ایران با تکیه بر فرهنگ ذلت ناپذیری و الگو گرفتن از امام حسین (ع) و عاشورا در برابر استکبار ایستاده است.
ادامه مطلب...

عاشورا، صف آرایی حق مقابل باطل بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: عاشورا، صحنه عظیم صف آرایی جبهه حق مقابل لشگر باطل بود و این روز و واقعه در اسلام و تاریخ بشریت نظیر ندارد.
ادامه مطلب...

آیین های سنتی عزاداری حسینی در مراغه

مراغه - ایرنا - برگزاری آیین های سنتی سوگواری حسینی در مراغه با قدمتی چندصد ساله برگرفته از فرهنگ و باورهای مذهبی مردمان این خطه تجلی شور فرهنگی و مذهبی در جامعه ای است که محبت و دوستی اهل بیت عصمت و طهارت (ع) را افتخار خود می داند.
ادامه مطلب...

هشترود رتبه اول بیکاری و مهاجرت در آذربایجان شرقی را دارد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود سخت گیری بانک ها در پرداخت وام و تسهیلات اشتغالزایی را عامل بالا بوردن آمار بیکاری و مهاجرت در این شهرستان عنوان کرد.
ادامه مطلب...

فضاهای آموزشی عجب شیر جوابگوی نیازهای دانش آموزان نیست

مراغه - ایرنا - مدیرآموزش و پرورش عجب شیر با اشاره به افزوده شدن سالانه 200 دانش آموز به تعداد دانش آموزان این شهرستان گفت: فضاهای آموزشی جوابگوی نیازها نبوده و برای جبران هر سال باید دو باب مدرسه به جمع مدارش شهرستان اضافه شود.
ادامه مطلب...

سه انبار احتکار مواد بهداشتی در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف سه انبار بزرگ میلیاردی احتکار مواد بهداشتی و شوینده در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

شاهرگ ارتباطی شمال غرب در پیچ کمبود اعتبار

مراغه - ایرنا - آزادراه مراغه - هشترود به عنوان یک طرح ملی زیرساختی حوزه حمل و نقل شمال غرب کشور، با وجود گذشت چند سال از آغاز رسمی عملیات اجرایی آن، با سرعتی لاک پشتی در حال اجراست و همانند برخی طرح های ناتمام و بلاتکلیف، آینده ای مبهم در انتظار آن است.
ادامه مطلب...

مدارس روستایی چاراویماق با کمبود معلم مواجه هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق با اشاره به پراکندگی روستاها و کمبود معلم در مدارس روستایی گفت: آموزش و پرورش با نظارت بر نحوه نقل و انتقال معلمان با تقاضای انتقال معلمانی که تعهد خدمتشان باقیمانده موافقت نکند.
ادامه مطلب...