بیش از 127 هزار دام در چاراویماق واکسینه شدند

مراغه - ایرنا - رئیس دامپزشکی چاراویماق از واکسیناسیون جمعیت دامی سبک و سنگین در مقابل بیماری ها خبر داد و گفت: در چهار ماه نخست امسال 127 هزار و 300 راس دام در مقابل بیماری ها واکسینه شدند.
ادامه مطلب...

ولایت مهم ترین پیام غدیر برای آیندگان است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به واقعه عظیم غدیر گفت: مهم ترین پیام این روز بزرگ و تاثیرگذار در تاریخ اسلامی و بشریت، ولایت و صیانت از آن برای آیندگان است.
ادامه مطلب...

هندبالیست مراغه ای به اردوی تیم ملی دانش آموزی دعوت شد

مراغه - ایرنا - آرازز احمدی هندبالیست مراغه ای که در ترکیب تیم آذربایجان شرقی عنوان قهرمانی سی و پنجمین المپیاد بازی های توپی مسابقات متوسطه اول آموزشگاه های دانش آموزی کشور را کسب کرد به اردوی تیم ملی دانش آموزی دعوت شد.
ادامه مطلب...

14 معتاد و خرده فروش مواد در مراغه جمع آوری و دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف 1.8 کیلوگرم مواد مخدر در این شهرستان گفت: در این ارتباط 14 معتاد و خرده فروش مواد جمع آوری و دستگیر و تحویل مقام قضائی شدند.
ادامه مطلب...

دفع و تصفیه مناسب فاضلاب روستایی به بهداشت محیط کمک می کند

مراغه – ایرنا – فرماندار چاراویماق گفت: دفع و تصفیه پساب فاضلاب های روستایی ضمن آنکه از آلوگی محیط زیست جلوگیری می کند بخشی از آب مورد نیاز بخشهای مختلف را نیز تامین خواهد کرد.
ادامه مطلب...

دستگاه ها ظرفیت های سرمایه گذاری مراغه را تدوین کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از سرمایه گذاری در بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی گفت: ظرفیت های سرمایه گذاری این شهرستان در قالب بسته های تخصصی برای بهره مندی سرمایه گذاران اقتصادی، توسط دستگاه های اجرایی تدوین شود.
ادامه مطلب...

مسیر گردشگری هامپوئیل با 3.35میلیارد ریال ساماندهی می شود

مراغه – ایرنا – بخشدار مرکزی مراغه از تخصیص اعتبار برای تکمیل و ساماندهی جاده اختصاصی مسیر گردشگری غار هامپوئیل (غار کبوتر) این شهرستان خبرداد و گفت: این طرح با سه میلیارد و 350 میلیون ریال اجرا می شود.
ادامه مطلب...

طرح های توسعه ای آبفا با مشارکت بخش خصوصی سرعت می گیرد

مراغه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی با تاکید بر جذب سرمایه گذار در طرح های توسعه این شرکت گفت: زمینه مشارکت بخش خصوصی در این طرح ها فراهم است.
ادامه مطلب...

145 روستای هشترود از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند

مراغه - ایرنا - رئیس آب و فاضلاب روستایی هشترود گفت: از 188 روستای این شهرستان، 145 روستا از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردارند.
ادامه مطلب...

تفکرات و تهدیدهای آمریکا راه به جایی نخواهد برد

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به سخنان سخیفانه و اهانت آمیز مقامات آمریکایی علیه کشورمان گفت: تفکرات، تهدیدها و اهانت های آمریکا راه به جایی نخواهد برد.
ادامه مطلب...