دوره آموزش مهارت پرورش زنبورعسل در عجب شیر برگزار شد

مراغه - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی عجب شیر از برگزاری دوره سه روزه آموزش مهارت پرورش زنبورعسل با حضور متقاضیان و بهره ‌برداران این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

محرومیت زدایی رسالت مهم ستاد اجرایی فرمان حضرت امام است

مراغه - ایرنا - معاون ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با اشاره به اهداف این نهاد گفت: اجرای طرح های محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در مناطق محروم و روستایی کشور رسالت مهم این ستاد است.
ادامه مطلب...

12میلیارد ریال به روستاهای عجب شیر اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه در سال 96 دولت 25 میلیارد ریال به دهیاری های شهرستان کمک کرد گفت: در سه ماهه اول امسال 12 میلیارد ریال به طرح های عمرانی و خدماتی روستاهای عجب شیر اختصاص یافته است.
ادامه مطلب...

احداث پردیس سینمایی مراغه نیاز فرهنگی منطقه است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: با توجه به روحیات و پیشینه فرهنگی مردم مراغه ساخت پردیس سینمایی در این شهرستان یکی از نیازهای فرهنگی است.
ادامه مطلب...

روستاییان آذربایجان شرقی امسال 200میلیارد ریال زکات می دهند

مراغه - ایرنا - رئیس اداره زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان شرقی با اشاره به جمع آوری 148 میلیارد ریال زکات از هزار و 617 روستای استان در سال گذشته، گفت: پیش بینی می شود این رقم در سالجاری به 200 میلیارد ریال برسد.
ادامه مطلب...

محموله برنج خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله برنج خارجی قاچاق از 2 دستگاه کامیون باری در این شهرستان به ارزش سه میلیارد و 360 میلیون ریال خبرداد.
ادامه مطلب...

آذربایجان شرقی با مشکل کمبود پرستار روبروست

مراغه - ایرنا - نایب رئیس هیات مدیره نظام پرستاری آذربایجان شرقی گفت: کمبود نیرو و کادر پرستاری در مراکز درمانی استان مشهود بوده و این مشکل در شهرستان های استان بیشتر به چشم می خورد.
ادامه مطلب...

میزبانی مسابقات سوارکای و تیراندازی فرصتی برای مراغه است

مراغه - ایرنا - معاون فرماندار مراغه با اشاره به برگزاری مسابقات کشوری تیراندازی با کمان سنتی و سوارکاری در این شهرستان گفت: این مسابقات فرصت مناسبی است تا ظرفیت های مراغه در حوزه های مختلف معرفی و شناسانده شود.
ادامه مطلب...

محموله البسه خارجی قاچاق در مراغه توقیف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف و توقیف محموله البسه خارجی قاچاق به ارزش 450 میلیون ریال در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

دستگاه ها ظرف یک هفته طرح های اشتغال زایی خود را ارائه کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با انتقاد از وضعیت طرح های اشتغال زا در این شهرستان گفت: تمامی دستگاه های اجرایی ظرف یک هفته یک و نیم برابر سهمیه های ابلاغی خود، طرح های اشتغال زایی خود را به کارگروه اشتغال این شهرستان ارائه کنند.
ادامه مطلب...