400 بسته سبد غذائی بین خانواده های زندانیان مراغه توزیع شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه از توزیع 400 بسته سبد غذائی در بین خانواده های زندانیان این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

عید فطر از بزرگ ترین اعیاد امت اسلامی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه گفت: عید فطر از بزرگترین و مهم ترین اعیاد امت اسلامی و نماد بندگی و همبستگی است.
ادامه مطلب...

20 قبضه کلت به همراه 240 عدد فشنگ جنگی در هشترود کشف شد

مراغه - ایرنا - دادستان هشترود از کشف 20 قبضه کلت به همراه 240 عدد فشنگ جنگی از یک دستگاه خودروی سواری در محور این شهرستان به مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

500 سبد کالا بین مددجویان بهزیستی عجب شیر توزیع شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره بهزیستی عجب شیر از توزیع 500 سبد کالا در بین مددجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان با مشارکت خیران و نیکوکاران خبر داد.
ادامه مطلب...

اجازه صدور اجراییه بانکی برای تعطیلی بخش تولید را نمی دهیم

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تشریح عملکرد دولت برای ایجاد رونق اقتصادی گفت: در این راستا، اجازه صدور اجراییه بانکی را زمینه ساز توقف و یا رکود بخش تولید و صنعت باشد نمی دهیم.
ادامه مطلب...

60 کیلوگرم مواد مخدر در سالجاری در هشترود کشف شده است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: در سالجاری 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و 39 نفر در این ارتباط دستگیر شده اند.
ادامه مطلب...

عجب شیر به بیمارستانی مجهز با چند آمبولانس نیاز دارد

مراغه - ایرنا - سرپرست فرمانداری عجب شیر با بیان اینکه این بیمارستان فعلی جوابگوی نیازهای مردم منطقه نیست گفت: این شهرستان به بیمارستانی مجهز با چند دستگاه آمبولانس نیاز دارد.
ادامه مطلب...

غارهای مراغه از ظرفیت مناسبی برای رونق گردشگری برخوردارند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با تاکید بر ثبت مشخصات غارهای شناسایی شده، گفت: غارهای شناسایی شده از ظرفیت مناسبی برای رونق دادن به صنعت گردشگری شهرستان برخوردارند که باید مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

10درصد جمعیت شهرستان مراغه سالمند هستند

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه با بیان اینکه 10 درصد از جمعیت شهرستان را سالمندان تشکیل می دهد گفت: از جمعیت 263 هزار نفری شهرستان بیش از 26 هزار نفر سالمند هستند.
ادامه مطلب...

80 درصد محیط ادارات مراغه برای معلولان مناسب سازی شده است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه از مناسب سازی 80 درصدی محیط ادارات شهرستان برای معلولان خبر داد و گفت: اقدامات خوبی در این راستا انجام شده و عملکرد ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی شهرستان قابل قبول است.
ادامه مطلب...