هشترودی‌ها ۴.۲ میلیارد تومان زکات فطریه و مال پرداخت کردند

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: مرم این شهرستان طی یک سال گذشته در مجموع چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان زکات فطریه و مال پرداخت کردند که ۲۸۵ میلیون آن فطریه بوده است.
ادامه مطلب...

نوازنده جوان مراغی: تار صدای تاریخ ایران است

مراغه - ایرنا - تار را صدای تاریخ ایران می‌خواند و تصنیف «سپیده» را با رقص انگشتانش روی سیم‌های مویی تار و زمزمه‌های زیرلب اجرا می‌کند؛ همان تصنیفی که بیشتر مردم آن را با نام «ایران ای سرای امید» می‌شناسند و صدای مرحوم شجریان را با نوایش عجین می‌دانند.
ادامه مطلب...

۶۹۴ داوطلب برای انتخابات شوراهای روستا در مراغه ثبت‌نام کردند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۶۹۴ داوطلب برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در ۲ بخش سراجو و مرکزی در این شهرستان ثبت‌نام کردند.
ادامه مطلب...

آتش‌سوزی سردخانه میوه در مراغه ۴۰ میلیارد تومان خسارت برجای گذاشت

مراغه - ایرنا - سرپرست سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی مراغه گفت: بر اثر آتش‌سوزی سردخانه میوه در مراغه، ۴۰ میلیارد تومان خسارت به این واحد وارد آمده است.
ادامه مطلب...

ایستگاه‌های تست رایگان کرونا در مراکز بهداشتی مراغه راه‌اندازی شد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: ایستگاه‌های تست رایگان کرونا با هدف شناسایی سریع مبتلایان در موج چهارم شیوع این ویروس در همه مراکز بهداشتی شهرستان راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

فرماندار: وضعیت کرونا در عجب‌شیر همچنان نارنجی است

مراغه - ایرنا - فرماندار و رییس ستاد مقابله با کرونای عجب‌شیر گفت: با وجود اینکه بسیاری از شهرستان‌های آذربایجان‌شرقی در شرایط قرمز قرار دارد، وضعیت شیوع کرونا در این شهرستان همچنان نارنجی است و محدودیت‌های مربوط به این شرایط به صورت هدفمند و هوشمند اعمال می‌شود.
ادامه مطلب...

بانوی مراغی یک باب مغازه وقف کرد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: بانوی خیّر مراغه‌ای برای توسعه مسجد قاضی این شهر یک باب مغازه وقف کرد.
ادامه مطلب...

انجمن نجوم رصدخانه مراغه پروانه فعالیت دریافت کرد

مراغه - ایرنا - انجمن نجوم رصدخانه مراغه پروانه فعالیت رسمی خود را از وزارت کشور دریافت کرد تا اعضای جوان و متخصص آن به گفته خودشان بتوانند این کهن‌شهر را از طریق مکتب رصدخانه و جایگاه علمی خواجه‌نصیر بازتعریف کنند.
ادامه مطلب...

فرماندار: محدودیت‌های کرونا در مراغه با جدیت بیشتر اعمال شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با توجه به آغاز موج جدید شیوع کرونا، جدیت در اعمال محدودیت‌ها در کنار فرهنگ‌سازی برای کاهش عوارض موج کرونا مورد توجه قرار گیرد.
ادامه مطلب...

فرماندار هشترود: چاپ آگهی ترحیم به منظور تجمع مردم ممنوع است

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود با اشاره به وضعیت نگران‌کننده کرونا در این شهرستان، گفت: چاپ آگهی ترحیم در چاپخانه‌ها و تجمع مردم در مجالس ترحیم ممنوع است.
ادامه مطلب...