رفع مشکلات مناطق روستایی، اولویت مسئولان و بخشدارهاست

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت: رفع مشکلات مناطق روستایی و ایجاد امکانات و زیرساخت ها به ویژه در روستاهای کم برخوردار، اولویت مسئولان دستگاه ها و بخشداران است.
ادامه مطلب...

متوسط مصرف روزانه آب در مراغه 250 لیتر به ازای هر نفر است

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به لزوم صرفه جویی در مصرف آب گفت: به صورت متوسط هر مراغه ای 250 لیتر آب در روز مصرف می کند که از استانداردهای کشوری بالاتر است.
ادامه مطلب...

بیشترین مصرف مواد مخدر در آذربایجان شرقی مربوط به کارگران است

مراغه - ایرنا - دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی گفت: بیشترین میزان مصرف مواد مخدر در استان مربوط به کارگران و کمترین میزان مربوط به دانش آموزان است.
ادامه مطلب...

جلب مشارکت های مردمی رویکرد وزارت بهداشت است

مراغه - ایرنا - مدیرکل اجتماعی و سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر لزوم توسعه بخش های بهداشتی و درمانی با بهره گیری از ظرفیت های مردمی گفت: اجتماعی شدن سلامت و جلب مشارکت های مردمی رویکرد وزارت بهداشت و مهم ترین راهکار برای توسعه این بخش است.
ادامه مطلب...

تنیس مراغه در مسیر رشد و توسعه قرار دارد

مراغه - ایرنا - رئیس هیات تنیس مراغه گفت: پس از گذشت پنج سال از شروع به فعالیت این هیات در شهرستان، شاهد رشد و توسعه روزافزون این رشته ورزشی در مراغه هستیم.
ادامه مطلب...

28 کیلوگرم مواد مخدر و سه محموله قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از انهدام باند قاچاق مواد مخدر و کشف 28 کیلوگرم انواع مواد مخدر و همچنین کشف و توقیف سه محموله کالای قاچاق و مواد محترقه در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

آرش سلیمی عنوان برتر قویترین مردان مراغه را کسب کرد

مراغه - ایرنا - مسابقات قوی ترین مردان مراغه که در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار شد با برتری و قهرمانی آرش سلیمی پایان یافت.
ادامه مطلب...

انجمن ها و سمن ها در کاهش آسیب های اجتماعی نقش بی بدیلی دارند

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به نتایج چشمگیر حمایت های مردمی و خیران در کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی گفت: انجمن های خیریه و سازمان های مردم نهاد نقشی بی بدیل و انکارناپذیر در کاهش آسیب های اجتماعی ایفا کرده اند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه خواستار برخورد با هنجارشکنان در زمینه حجاب شد

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر جایگاه حجاب در اسلام، خواستار برخورد با هنجارشکنان در این زمینه شد.
ادامه مطلب...

کتابخانه سیار در اماکن دیدنی و تاریخی هشترود دایر می شود

مراغه - ایرنا - رئیس کتابخانه های عمومی هشترود گفت: به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و بالابردن سطح مطالعه در جامعه، در ایام نوروز و در اماکن تاریخی و دیدنی و ترمینال و ایستگاه راه آهن شهرستان کتابخانه سیار دایر می شود.
ادامه مطلب...