کرونا در مراغه صورت سرخ کرد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: با توجه به اعلام رسمی وزارت بهداشت در روز جاری، این شهرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت.
ادامه مطلب...

۷۰ درصد خانه‌های روستایی در مراغه سنددار هستند

مراغه- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: از ابتدای تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۳ هزار سند برای خانه های روستایی شهرستان صادر شده و در مجموع ۷۰ درصد خانه های روستایی مراغه سنددار هستند.
ادامه مطلب...

تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز در مراغه امضا شد

مراغه - ایرنا - تفاهم‌نامه ساخت مدرسه ۶ کلاسه خیرساز با حضور معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه و با اعتباری بالغ بر ۲.۵ میلیارد تومان در محل فرمانداری امضا شد.
ادامه مطلب...

ماموریت‌های آتش‌نشانی مراغه در شرایط کرونا ۲۱۱ مورد افزایش داشت

مراغه - ایرنا - اگرچه نمی‌توان شرایط ناشی از کرونایی را به صورت مستقیم با افزایش حوادث مرتبط دانست اما به گفته سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی مراغه طی سال گذشته ۲ هزار و ۶۸۸ ماموریت در این سازمان انجام شد که در مقایسه با تعداد ماموریت‌های سال قبل از آن ۲۱۱ مورد افزایش داشت.
ادامه مطلب...

تعداد گردشگران نوروزی مراغه به ۸۹ هزار و ۷۴۷ نفربازدید رسید

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه گفت: از ۲۵ اسفند سال ۱۳۹۹ تا ۱۲ فروردین امسال ۸۹ هزار و ۷۴۷ نفر بازدید در جاذبه‌های طبیعی و اماکن تاریخی و فرهنگی این شهرستان به ثبت رسید.
ادامه مطلب...

مراغه میزبان گروه سوم مسابقات فوتسال امیدهای کشور

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: مسابقات فوتسال امیدهای کشور در گروه سوم با حضور پنج تیم از ۱۷ تا ۲۱ فروردین ماه در سالن شهید کنعانی این شهرستان برگزار می‌شود.
ادامه مطلب...

واحد قضایی در خداجوی مراغه دایر می‌شود

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: واحد قضایی در خداجو به زودی فعال شده و زمینه برای ارائه خدمات قضایی به ساکنان ۱۰۰ روستای این شهرستان فراهم می‌شود.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: کمیته‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف جوانان تشکیل شود

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه تشکیل کمیته‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف جوانان را خواستار شد و گفت: برگزاری نشست‌های فصلی به صورت تخصصی و موضوعی در اولویت برنامه‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان قرار گیرد.
ادامه مطلب...

پس از فرهنگ‌سازی به دنبال جریمه‌های سنگین متخلفان کرونا باشیم

مراغه - ایرنا - رئیس دادگستری هشترود گفت: بعد از فرهنگ‌سازی با هدف رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی، باید به دنبال اعمال جریمه‌های سنگین برای متخلفان شرایط کرونا باشیم. 
ادامه مطلب...

کشف ۲۱ دستگاه ماینر قاچاق در مراغه

مراغه- ایرنا- جانشین انتظامی مراغه گفت: در راستای برخورد با سودجویان اقتصادی،  ۲۱ دستگاه  استخراج ارز دیجیتال (ماینر)غیر مجاز قاچاق توسط پلیس در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...