بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با هشتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از هفت خانه بهداشت روستایی و یک طرح آبرسانی در روستاهای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: تقویت زیر ساخت های عمرانی زمینه ساز توسعه اقتصادی است

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه گفت : تقویت زیرساخت های عمرانی، گردشگری و شهری و جذب سرمایه گذار زمینه ساز توسعه و رونق اقتصادی شهرستان است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 20 طرح عمرانی، آموزشی و کشاورزی در هشترود

مراغه - ایرنا - در هفتمین روز از دهه فجر، 20 طرح عمرانی، آموزشی و کشاورزی با 21 میلیارد و 86 میلیون ریال اعتبار در هشترود بهره برداری شد.
ادامه مطلب...

افتتاح هشت طرح عمرانی و خدماتی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - در ششمین روز از دهه مبارک فجر، هشت طرح عمرانی خدماتی با 35 میلیارد ریال اعتبار در عجب شیر بهره برداری شد.
ادامه مطلب...

فعالیت 159 مرکز خیریه، توانبخشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه از فعالیت 159 مرکز خیریه، توانبخشی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در این شهرستان خبرداد و گفت: این مراکز در راستای خدمات رسانی به اقشار مختلف زیر نظر این سازمان فعالیت می کنند.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 12 طرح عمرانی و خدماتی در روستاهای مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، بهره برداری از 12 طرح عمرانی و خدماتی با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در روستاهای بخش مرکزی مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

بهربرداری از چند طرح عمرانی و خدماتی چاراویماق همزمان با پنجمین روز از دهه فجر

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: همزمان با پنجمین روز از دهه فجر، طرح گازرسانی به 15 روستای دهستان قوری چای شرقی و چهار باب خانه بهداشت روستایی این شهرستان بهره برداری شد.
ادامه مطلب...

چهار طرح عمرانی و خدماتی عجب ‌شیر با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد

مراغه - ایرنا - در چهارمین روز از دهه فجر چهار طرح عمرانی و خدماتی عجب شیر با 131 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار با حضور استاندار آذربایجان شرقی افتتاح شد.
ادامه مطلب...

آغاز بهره برداری از 11 طرح عمران روستایی در روستاهای بخش مرکزی مراغه

مراغه - ایرنا - همزمان با چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره برداری از 11 طرح عمران روستایی در روستاهای بخش مرکزی مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

امام جمعه موقت چاراویماق: انقلاب اسلامی مردمی ترین نظام در جهان است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت چاراویماق انقلاب اسلامی را مردمی ترین نظام در جهان عنوان کرد و گفت: نظامی که در آن همه مسئولان به واسطه رأی و نظر مردم انتخاب می شوند مردم سالارترین و دموکراسی ترین نظام است.
ادامه مطلب...