افتتاح پنج واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد در چاراویماق

مراغه - ایرنا - مدیرکمیته امداد امام ره چاراویماق از افتتاح پنج واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت این کمیته خبر داد و گفت: برای ساخت این واحدهای مسکونی یک میلیارد و 750 میلیون ریال هزینه شده است.
ادامه مطلب...

رفع موانع تولید، رسالت دستگاه های اجرایی در مسیر توسعه اقتصادی

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به لزوم توجه به اشتغال به عنوان اولویت اول دولت دوازدهم گفت: رفع موانع تولید، رسالت دستگاه های اجرایی در مسیر توسعه و رشد اقتصادی و نیز تداوم فعالیت صنایع است.
ادامه مطلب...

اسماعیل حیدری هنرمند طنزپرداز مراغه ای درگذشت

مراغه - ایرنا - 'اسماعیل حیدری' هنرمند اهل مراغه که در اجرای طنز و استندآپ کمدی مهارت خاصی داشت صبح امروز در سن 68 سالگی در کرج درگذشت.
ادامه مطلب...

فرماندار: تجهیز و مقاوم سازی بیمارستان هشترود با 10 میلیارد ریال آغاز می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از آغاز تجهیز و مقاوم سازی بیمارستان امام حسین ع این شهرستان خبر داد و گفت: با هزینه ای افزون بر 10 میلیارد ریال اتاق عمل این بیمارستان تجهیز و تجهیزات آن نوسازی می شود.
ادامه مطلب...

توسعه پایدار مستلزم کسب مهارت های علمی و عملی

مراغه - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه بیشتر به دانشکده های فنی و حرفه ای و توجه به مهارت های علمی و عملی دانشجویان و دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی یکی از زمینه های توسعه پایدار در جامعه است.
ادامه مطلب...

اختصاص 360 میلیارد ریال برای اجرای پایاب سد قلعه چای و درمانگاه تامین اجتماعی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تسریع در اجرای پایاب سد قلعه چای عجب شیر، از اختصاص 200 میلیارد ریال اعتبار برای پایاب این طرح و 160 میلیارد ریال برای ساخت درمانگاه تامین اجتماعی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

امام جمعه موقت مراغه: حضرت عیسی مظهر و پیام آور صلح و برادری است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت مراغه با اشاره به فرارسیدن سالروز ولادت حضرت عیسی مسیح (ع) گفت: آن حضرت مظهر و پیام‌آور صلح و برادری و از معجزات الهی برای هدایت بشر بود.
ادامه مطلب...

فرماندار: عجب شیر با کمبود 10 مدرسه در مقاطع ابتدایی و متوسطه مواجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: چهار هزار دانش آموز این شهرستان در مقاطع ابتدایی و اول متوسطه با کمبود 10 مدرسه مواجه هستند.
ادامه مطلب...

ایران، چهارمین تولید کننده گردو و بیست و دومین صادرکننده این محصول در جهان

مراغه - ایرنا - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور با بیان اینکه ایران با تولید سالانه بیش از 170 هزار تن گردو، چهارمین کشور تولید کننده این محصول در جهان است اما در صادرات آن در جایگاه بیست و دوم قرار دارد.
ادامه مطلب...

رئیس اداره ورزش مراغه:توسعه و افتخارآفرینی در ورزش نیازمند کارگروهی است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه با اشاره به نقش هیات های ورزشی در توسعه ورزش قهرمانی گفت: توسعه و حرکت در مسیر افتخارآفرینی در ورزش نیازمند کارگروهی و همت جمعی است.
ادامه مطلب...