گام های جدی دولت برای احیا دریاچه ارومیه/ کنترل برداشت آب کلید احیا دریاچه

مراغه - ایرنا - مدیرعامل آب منطقه‌ ای آذربایجان‌ شرقی گفت: دولت با تزریق اعتبارات و اجرای طرح های عمرانی، گام های جدی در راستای احیای دریاچه ارومیه برداشته است.
ادامه مطلب...

بخشدار مراغه: قطع درختان میوه در روستای 'کرده ده' را پیگیری می کنیم

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه با اشاره به قطع درختان میوه توسط برخی افراد ناشناس در روستای 'کرده ده' این شهرستان گفت: نیروی انتظامی و دادستانی پیگیر این پرونده و دستگیری عامل یا عاملان این حادثه هستند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه هشترود: دختران، مادران شهدا را الگو قرار دهند

مراغه- ایرنا- فرمانده سپاه هشترود گفت: دختران نوجوان و جوان باید با الگو گرفتن از مادران شهدا، خود را برای تربیت نسل شهادت طلب و ایثارگر آماده کنند.
ادامه مطلب...

تندبادی با سرعت 61 کیلومتر در ساعت مراغه را درنوردید

مراغه - ایرنا - رئیس اداره هواشناسی مراغه گفت: تندبادی که از شنبه شب گذشته در مراغه در حال وزش است امروز با سرعت 61 کیلومتر در ساعت این شهر را درنوردید.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: آمریکا به دنبال تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اقدام مجلس سنا و دولت آمریکا از وارد آوردن فشار به برنامه دفاعی کشورمان گفت: هدف آمریکا از تخریب برجام و توان موشکی، تامین امنیت رژیم صهیونیستی در منطقه است.
ادامه مطلب...

امام جمعه عجب شیر: شبیخون فرهنگی خطرناک ترین سلاح دشمن در عرصه جنگ نرم است

مراغه- ایرنا- امام جمعه عجب شیر با تاکید بر لزوم هوشیاری در برابر هجمه های فرهنگی غرب و نظام سلطه گفت: شبیخون فرهنگی، مهلک ترین و خطرناک ترین سلاح دشمن در عرصه جنگ نرم بوده و هوشیاری آحاد جامعه اسلامی در این زمینه ضروری و حیاتی است.
ادامه مطلب...

تخصیص 37 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی روستای هرگلان عجب شیر

مراغه- ایرنا- فرماندارعجب شیر با اشاره به اجرای چهار طرح عمرانی در روستای هرگلان این شهرستان گفت: برای اجرای این طرح ها، 37 میلیارد و310 میلیون ریال تخصیص یافته و هزینه می شود.
ادامه مطلب...

رئیس میراث فرهنگی مراغه: نصب دستگاه آسمان نما معطل تامین فضای مناسب است

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه با بیان اینکه دستگاه آسمان نماموسوم به 'پلانتاریوم' در محلی مناسب نگهداری می شود، گفت: آماده همکاری برای نصب و راه اندازی این دستگاه در صورت تامین فضای مناسب هستیم.
ادامه مطلب...

رئیس آموزش و پرورش هشترود: مشارکت دانش آموزان منجر به ایجاد مدرسه مطلوب می شود

مراغه - ایرنا - رئیس آموزش و پرورش هشترود با گفت: بسط حوزه تصمیم گیری و مشارکت دادن دانش آموزان در امور مدرسه به ایجاد مدرسه ای مطلوب منجر می شود.
ادامه مطلب...

فرماندار چاراویماق: رشد و توسعه منطقه نیازمند وجود مدیران جهادی است

مراغه- ایرنا- فرماندار چاراویماق با تاکید بر لزوم وجود روحیه جهادی در بین مدیران شهرستانی گفت: رشد، توسعه و عمران منطقه نیازمند وجود مسئولان و مدیران عملیاتی و جهادگر است.
ادامه مطلب...