فرماندار عجب شیر: دستگاه ها برای ایجاد اشتغال از سرمایه گذاران واقعی حمایت کنند

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه اشتغال پایدار با حمایت از سرمایه گذاران محقق می شود گفت: اگر قرار است اشتغالی صورت گیرد باید تمام دستگاه های اجرایی از سرمایه گذاران واقعی حمایت کرده و امنیت را برای آنها فراهم کنند.
ادامه مطلب...

امام جمعه هشترود: ملت ایران با قدرت تمام در برابر زیاده خواهی آمریکا ایستاده است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با اشاره به سخنان اخیر ترامپ در خصوص برجام گفت: ملت ایران با اتحاد و قدرت تمام در برابر زیاده خواهی ها و فشارهای آمریکا ایستاده و پاسخ محکمی به آن خواهد داد.
ادامه مطلب...

تاکید استاندار آذربایجان شرقی بر لزوم ایجاد زمینه اشتغال پایدار در هشترود

مراغه - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت های اقتصادی در هشترود گفت: با ایجاد زمینه اشتغال پایدار در منطقه، شاهد مهاجرت معکوس به این شهرستان در سال های آینده خواهیم بود.
ادامه مطلب...

نوسازی 924 واحد مسکونی در مناطق سیل زده آذربایجان شرقی

مراغه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان‌شرقی با اشاره به بازسازی 13 واحد تخریب شده در اثر سیل روستای چنار شهرستان آذرشهر گفت: امسال 924 واحد مسکونی روستایی در مناطق سیل زده آذربایجان شرقی نوسازی می شود .
ادامه مطلب...

توجه به بهداشت روان در مدارس، تضمین کننده سلامت روانی نسل آینده

مراغه - ایرنا - معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به نقش فرهنگ سازی دربهداشت عمومی مدارس گفت: توجه به بهداشت روان در بین دانش آموزان مدارس، تضمین کننده سلامت روانی نسل های آینده جامعه است.
ادامه مطلب...

رواج سبک زندگی غربی چالشی برای حفظ ارزش های انقلابی

مراغه- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به تهدیدهای پیش روی جامعه اسلامی گفت: رواج سبک زندگی غربی در جامعه خطر و چالشی بزرگ برای حفظ ارزش های انقلابی در کشورمان است.
ادامه مطلب...

تامین کفش و نوشت افزار دانش آموزان نیازمند مدارس هشترود توسط خیران

مراغه- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش هشترود گفت: امسال با حمایت خیران نیک اندیش ، 5 هزار جفت کفش و500 بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان نیازمند مدارس این شهرستان توزیع شد.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار عجب شیر:موفقیت پدافند غیرعامل در گرو همکاری همگانی است

مراغه- ایرنا - معاون فرماندار عجب شیر با تاکید بر لزوم توجه به پدافند غیرعامل در دستگاه های اجرایی گفت: تعامل، هماهنگی و همکاری دستگاه‌ها و نهادهای شهرستان برای تحقق اهداف و اصول پدافندی و دفاع غیرعامل ضروری است.
ادامه مطلب...

تیم پشتیبانی قرارگاه نزاجا فاتح مسابقات پاورلیفتینگ نیروی زمینی ارتش در مراغه

مراغه- ایرنا - تیم پشتیبانی قرارگاه نزاجا با کسب بیشترین امتیاز قهرمان ششمین دوره مسابقات وزنه برداری قدرتی (پاورلیفتینگ) نیروی زمینی ارتش در مراغه شد‌.
ادامه مطلب...

تاکید فرماندار بر همسویی دستگاه های اجرایی برای تحقق اقتصاد مقاومتی در عجب شیر

مراغه- ایرنا- فرماندار عجب شیر با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل بین دستگاه ها و نهادها در مسیر توسعه اقتصادی و اجتماعی گفت: دستگاه های اجرایی این شهرستان برای تحقق اقتصاد مقاومتی در اجرای بسته رونق تولید و اشتغال همسو باشند.
ادامه مطلب...