امام جمعه مراغه: توقف غنی‌سازی مشروط به انجام تعهدات از سوی غرب است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: بر اساس رهنمودهای رهبری، توقف غنی‌سازی از سوی کشورمان مشروط به انجام تعهدات فرجامی از سوی غرب بوده و این موضع نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

ممنوعیت تجمع در آرامستان‌های «نظرکهریزی»

مراغه - ایرنا - بخشدار بخش نظرکهریزی به ممنوعیت تجمع در آرامستان‌های شهر و روستاهای آن طی اولین پنجشنبه ماه رجب اشاره کرد و گفت: این ممنوعیت بر اساس مصوبه ستاد کرونای شهرستان اعمال می‌شود.
ادامه مطلب...

فرماندار: طلاق در مراغه کاهش یافته است

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: خوشبختانه امسال در این شهرستان شاهد کاهش آمار طلاق و افزایش ازدواج هستیم.
ادامه مطلب...

شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی در مسیر توسعه

تبریز - ایرنا - شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی در هفت سال اخیر به رغم محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی و مالی ناشی از آن، به پویایی و توسعه ولو با سرعت اندک ادامه داده است.
ادامه مطلب...

استاد دانشگاه مراغه جایزه ماری کوری اتحادیه اروپا را کسب کرد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه مراغه گفت: طرح پژوهشی احد محمدزاده استاد و عضو هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه، جایزه ماری کوری اتحادیه اروپا را کسب کرد.
ادامه مطلب...

قطعه ۲ و ۳ آزاد راه هشترود - مراغه بهار سال آینده بهره برداری می‌شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تصویب ۲۰۰ میلیارد تومان برای آزاد راه هشترود - مراغه خبرداد و گفت: با تزریق این اعتبار ۴۱ کیلومتر قطعه ۲ و ۳ آزاد راه در بهار سال آینده بهره برداری می‌شود.
ادامه مطلب...

هندبالیست نوجوان مراغه‌ای به اردوی تیم ملی دعوت شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: آراز احمدی هندبالیست ۱۸ ساله این شهرستان به پنجمین و آخرین اردوی تدارکاتی تیم ملی نوجوانان جهت اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان دعوت شد.
ادامه مطلب...

رونمایی از کتاب «بر بال ملائک» در مراغه

مراغه – ایرنا – کتاب «بر بال ملائک» شامل اشعاری در وصف سرداران و ۱۴۰۰ شهید مراغه به همت شهرداری این کهن‌شهر رونمایی شد. 
ادامه مطلب...

نصب کنسول ایرانی در برج مراقبت فرودگاه سهند

مراغه - ایرنا - مدیر فرودگاه سهند مراغه گفت: سامانه ناوبری برج مراقبت این فرودگاه نوسازی و به کنسول ایرانی مجهز شد.
ادامه مطلب...

«رسم محتشم» با گستره توزیع سراسری در مراغه منتشر شد

مراغه – ایرنا – نخستین شماره از فصلنامه «رسم محتشم» که حاوی معرفی، نقد و بررسی متونی از نظم و نثر شیعی در ادبیات فارسی و آذری است، با گستره توزیع سراسری در مراغه منتشر شد.
ادامه مطلب...