امام جمعه عجب شیر:پیام غدیر، تبیین مبانی امامت و ولایت در جامعه است

مراغه - ایرنا - امام جمعه شهرستان عجب شیر با اشاره به نقش فرهنگ غدیر در جامعه اسلامی گفت: پیام غدیر تبیین مبانی امامت و ولایت در جامعه بوده و از این رو ترویج آن در بین نسل های آینده ضروری است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: بازارچه صنایع دستی در قلعه چای راه اندازی می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر از راه اندازی بازارچه صنایع دستی در قلعه چای این شهرستان خبر داد و گفت: در کنار این بازارچه، نمایشگاه دائمی معرفی ظرفیت های شهرستان در حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز ایجاد می شود.
ادامه مطلب...

آثار هنری، مهم ترین ابزار برای تبیین نقش و جایگاه ولایت در جامعه

مراغه - ایرنا - معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی گفت: با توجه تاثیرگذاری شگرف زبان هنر برذهن و روح مخاطبان، این آثار یکی از مهمترین ابزار برای تبیین نقش و جایگاه ولایت در جامعه کنونی بوده و به عبارتی هنری که توان نمایش گوشه ای از شخصیت حضرت علی (ع) را داشته باشد، هنر ماندگار اسلامی است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: جهاد دانشگاهی می تواند زمینه ساز اشتغال پایدار شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه این شهرستان آمادگی اجرای طرح های جها دانشگاهی را دارد گفت: دانش بنیان بودن و تولید اشتغال پایدار از ویژگی های طرح های جهاد دانشگاهی است.
ادامه مطلب...

ایجاد بیش از 2 هزار شغل نتیجه فعالیت 129 تعاونی در عجب شیر

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه تعاونی های این شهرستان در 39 زمینه فعالیت می کنند، افزود: 129 تعاونی با 67 هزار و 427 عضو و با سرمایه اولیه 60 میلیارد ریال برای 2 هزار و 123 نفر به طور مستقیم ایجاد اشتغال کرده است.
ادامه مطلب...

تاکید بر ضرورت فرهنگ سازی در مصرف بهینه برق در همایش ساتبا در مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر توزیع برق مراغه گفت: فرهنگ سازی و بکارگیری ابزارهای نوین در کاهش مصرف و مصرف بهینه برق ضروری است.
ادامه مطلب...

دانش آموزان نخبه علمی، الگویی برای نسل آینده ساز جامعه

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با اشاره به افتخارآفرینی دانش آموزان مستعد در عرصه های علمی و فرهنگی گفت: دانش آموزان نخبه الگویی مناسب برای نسل آینده ساز و جوان جامعه هستند.
ادامه مطلب...

رئیس سازمان مدیریت بحران: نیمی از ساختمان های کشور در معرض آسیب هستند

مراغه - ایرنا - معاون وزیر کشور و رییس سازمان مدیریت بحران گفت: نیمی از ساختمان ها و خانه های کشور به علت فرسودگی یا جانمایی اشتباه در ساخت و ساز در معرض آسیب های ناشی از بلایای طبیعی قرار دارند.
ادامه مطلب...

دهه امامت و ولایت فرصتی برای تبیین فلسفه غدیر و ولایت فقیه

مراغه - ایرنا - دبیر ستاد بین المللی غدیر مراغه با اشاره به نقش فرهنگ غدیر در ترویج فرهنگ اسلامی و دینی در جامعه گفت: دهه امامت و ولایت فرصتی برای تبیین واقعه غدیر و فلسفه ولایت فقیه در بین امت اسلامی است.
ادامه مطلب...

ایران، قطب جدید سپک تاکرا و یکی از قدرت های طراز اول جهان

مراغه - ایرنا - تیم ملی سپک تاکرا برای حضوری قدرتمند در مسابقات جهانی 2017 تایلند و دفاع از عناوین جهانی خود، اردویی یک هفته ای را با حضور 26 بازیکن در مراغه در آذربایجان شرقی آغاز کرده است.
ادامه مطلب...