امام جمعه مراغه: حوادث تروریستی منطقه ریشه در حمایت های آمریکا از تروریسم دارد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به شهادت مرزبانان کشورمان به دست تروریست ها و انفجارات تروریستی اخیر در افغانستان و تحولات منطقه گفت: این حوادث تلخ منطقه ریشه در حمایت های آمریکا از گروه های تروریستی و تکفیری دارد.
ادامه مطلب...

کشف محموله البسه قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف یک محموله البسه قاچاق در این شهرستان توسط ماموارن مبارزه با قاچاق کالا خبر داد.
ادامه مطلب...

افتتاح مرکز سلامت روان جامعه نگر در مراغه

مراغه - ایرنا - مرکز سلامت روان جامعه نگر (CMHC) همزمان با هفته سلامت و با حضور مسئولان شهرستانی در مراغه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
ادامه مطلب...

رفع مشکل آب آشامیدنی شهر مراغه

مراغه- ایرنا- رییس شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: با تلاش نیروهای این شرکت، مشکل تصفیه آب آشامیدنی این شهر که در روزهای گذشته بر اثر ورود سیلاب به مخازن تصفیه بروز کرد، مرتفع شده است.
ادامه مطلب...

تکریم خانواده شهدا، افتخار و رسالتی برای مردم و مسئولان

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران‌ آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم تکریم خانواده های معظم شهدا گفت: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، افتخاری بزرگ و رسالتی مهم بر دوش مردم و مسئولان است.
ادامه مطلب...

کلنگ زنی اولین مدرسه خیرساز آذربایجان شرقی در سالجاری در مراغه

مراغه - ایرنا - کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث اولین مدرسه خیرساز آذربایجان شرقی در سال جدید با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و اعضای مجمع خیران مدرسه ساز استان در مراغه به زمین زده شد.
ادامه مطلب...

لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای پیشگیری از سیل در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم بکارگیری تمهیدات مناسب برای پیشگیری از آسیب های احتمالی و بروز سیل در این شهرستان گفت: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان‌ آمادگی لازم و کافی برای مقابله با هرگونه حواث غیرمترقبه داشته باشند.
ادامه مطلب...

مدیرکل ارشاد آذربایجان شرقی: هنر اسلامی تجلی گاه زیبایی ها و معنویت بشریت است

مراغه - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به نقش فرهنگ و هنر در رشد و تعالی جامعه گفت: هنر اسلامی تجلی گاه زیبایی های الهی بوده و زمینه انتقال معنویت به نسل های آینده را فراهم می کند.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه عاشورا: در شرایط بحرانی باید کمک حال مردم باشیم

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه عاشورا گفت : تمامی فعالیت هایی که در این نیرو در حال انجام است بر اساس وظیفه ذاتی بوده و هیچ منتی ندارد و سپاه و بسیج در شرایط بحرانی باید کمک حال مردم باشند.
ادامه مطلب...

افزایش بی سابقه فضای بخش درمانی مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - فضای فیزیکی بخش درمان شهرستان مراغه در دولت تدبیر و امید رشد بی سابقه داشته و امسال نیز 30 هزار متر مربع به فضاهای موجود این بخش در این شهرستان افزوده می شود.
ادامه مطلب...