ارائه ٥٥٢ اثر به چهارمین جشنواره سراسری ادبی نثر معاصر مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر چهارمین جشنواره سراسری نثر معاصر مراغه از ارایه ٥٥٢ اثر فرهنگی و هنری به دبیرخانه این جشنواره خبرداد و گفت: این آثار پس از بررسی از سوی دبیرخانه این جشنواره در اختیار هیات داوران قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

چهار کشته و هشت مصدوم در حادثه رانندگی در مراغه

مراغه - ایرنا - در اثر یک حادثه رانندگی و برخورد یک دستگاه مینی بوس با 2 دستگاه سواری در جاده روستای ورجوی مراغه چهار نفر کشته و هشت نفر مجروح شدند.
ادامه مطلب...

رقابت های سپک تاکرای جوانان کشور در مراغه با برتری آذربایجان شرقی الف و ب آغاز شد

مراغه - ایرنا - رقابت های سپک تاکرای قهرمانی جوانان کشور و انتخابی تیم ملی در مراغه با برتری تیم های آذربایجان شرقی الف و ب مقابل همدان و مرکزی آغاز شد.
ادامه مطلب...

کشف 850 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 2 محموله قاچاق به ارزش 850 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

همرزم شهید صیاد شیرازی: این شهید بزرگوار افتخار و آبروی ارتش است

مراغه - ایرنا - پیشکسوت دفاع مقدس و همرزم شهید صیاد شیرازی با اشاره به مجاهدت های این شهید ارتش اسلام در هشت سال دفاع مقدس گفت: این شهید بزرگوار مایه افتخار و آبرو برای ارتش قهرمان نظام و جمهوری اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

دستگیری و انهدام باند سارقان طلافروشی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به دستگیری سارقان طلافروشی در این شهرستان گفت: این باند با تلاش ها و عملیات پلیسی ماموران آگاهی این شهرستان منهدم و اعضای آن دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی باغی و کشاورزی مراغه

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه با اشاره به برخورد قانونی با هرگونه ساخت و ساز در اراضی باغی و کشاورزی در این شهرستان گفت: به منظور حفاظت از عرصه های کشاورزری برخی بناهای غیرمجاز در نقاط مختلف این شهرستان قلع و قمع می شود.
ادامه مطلب...

میزبانی از 900 معتکف در مساجد مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه با اشاره به برگزاری آیین معنوی اعتکاف در این شهرستان گفت: مساجد این شهرستان میزبان 900 معتکف در ایام اعتکاف خواهند بود.
ادامه مطلب...

صادرات بیش از 23.5 میلیون دلاری کالا از گمرک مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس گمرک مراغه از صادرات 23 میلیون و 581 هزار دلاری کالا به کشورهای خارجی از این گمرک خبر داد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حمله آمریکا به سوریه برای ناامن کردن منطقه است

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به حمله اخیر آمریکا به سوریه به بهانه واهی استفاده دولت این کشور از سلاح شیمیایی گفت: این حمله توسط حامیان اصلی تروریست ها برای ناامن کردن منطقه و پشتیبانی از این گروه ها انجام می شود.
ادامه مطلب...