بهره برداری از 9 طرح حوزه سلامت در مراغه در سالجاری

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در حوزه سلامت گفت: امسال 9 طرح بهداشتی و درمانی در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
ادامه مطلب...

توجه به مدارس حاشیه شهر و مناطق محروم روستایی اولویت آموزش و پرورش مراغه

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر اموزش و پرورش مراغه با اشاره به اولویت های این اداره در تامین امکانات و فضاهای آموزشی در سال جاری گفت: توجه به مدارس حاشیه شهر و مناطق محروم روستایی مهم ترین اولویت آموزش و پرورش این شهرستان است.
ادامه مطلب...

معدوم سازی 2 هزار کیلوگرم مواد غذائی فاسد و غیر مجاز در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه از کشف و معدوم سازی 2 هزار کیلوگرم مواد غذائی فاسد و غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: حوادث تروریستی منطقه ریشه در حمایت های آمریکا از تروریسم دارد

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به شهادت مرزبانان کشورمان به دست تروریست ها و انفجارات تروریستی اخیر در افغانستان و تحولات منطقه گفت: این حوادث تلخ منطقه ریشه در حمایت های آمریکا از گروه های تروریستی و تکفیری دارد.
ادامه مطلب...

کشف محموله البسه قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف یک محموله البسه قاچاق در این شهرستان توسط ماموارن مبارزه با قاچاق کالا خبر داد.
ادامه مطلب...

افتتاح مرکز سلامت روان جامعه نگر در مراغه

مراغه - ایرنا - مرکز سلامت روان جامعه نگر (CMHC) همزمان با هفته سلامت و با حضور مسئولان شهرستانی در مراغه افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
ادامه مطلب...

رفع مشکل آب آشامیدنی شهر مراغه

مراغه- ایرنا- رییس شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: با تلاش نیروهای این شرکت، مشکل تصفیه آب آشامیدنی این شهر که در روزهای گذشته بر اثر ورود سیلاب به مخازن تصفیه بروز کرد، مرتفع شده است.
ادامه مطلب...

تکریم خانواده شهدا، افتخار و رسالتی برای مردم و مسئولان

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران‌ آذربایجان شرقی با تاکید بر لزوم تکریم خانواده های معظم شهدا گفت: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، افتخاری بزرگ و رسالتی مهم بر دوش مردم و مسئولان است.
ادامه مطلب...

کلنگ زنی اولین مدرسه خیرساز آذربایجان شرقی در سالجاری در مراغه

مراغه - ایرنا - کلنگ آغاز عملیات اجرایی احداث اولین مدرسه خیرساز آذربایجان شرقی در سال جدید با حضور جمعی از مسئولان شهرستان و اعضای مجمع خیران مدرسه ساز استان در مراغه به زمین زده شد.
ادامه مطلب...

لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای پیشگیری از سیل در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی فرماندار شهرستان مراغه با تاکید بر لزوم بکارگیری تمهیدات مناسب برای پیشگیری از آسیب های احتمالی و بروز سیل در این شهرستان گفت: دستگاه های اجرایی و خدمات رسان‌ آمادگی لازم و کافی برای مقابله با هرگونه حواث غیرمترقبه داشته باشند.
ادامه مطلب...