روحیه جهادی، تدبیر و برنامه ریزی مناسب لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندارشهرستان ویژه مراغه با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب در نامگذاری سال جدید با عنوان 'اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال' گفت: داشتن روحیه جهادی و استفاده از تدبیر و برنامه ریزی های مناسب توسط مسئولان و مدیران، لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی و تقویت بخش های تولیدی در کشور است.
ادامه مطلب...

کشف 63 هزار نخ سیگار قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کشف محموله 63 هزار نخی سیگار قاچاق در این شهرستان گفت: این محموله توسط ماموارن انتظامی این شهرستان کشف و ضبط شده است.
ادامه مطلب...

سوغاتی های مراغه، ارمغانی از دل طبیعت و فرهنگ و تمدن گذشته

مراغه - ایرنا - سوغاتی های مراغه همواره به عنوان ارمغانی از دل طبیعت و فرهنگ و تاریخ آذربایجان، رهاوردی معنوی و یادگاری از جاذبه های کم نظیر این خطه برای خیل مسافران و گردشگران بوده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه:مسئولان در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی و رشد تولید و اشتغال اهتمام کنند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: مسئولان قوای سه گانه، بانک ها و بخش خصوصی باید با تاسی به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، در راستای تحقق اقتصادی مقاومتی و رشد تولید و اشتغال در سال جدید اهتمام کنند.
ادامه مطلب...

ثبت نام 262 نفر در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: از آغاز ثبت نام داوطلبان پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکنون 262 نفر در این شهرستان نام نویسی کردند.
ادامه مطلب...

تور مراغه گردی، فرصتی برای آشنایی گردشگران با جاذبه ها و آثار تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مراغه با اشاره به اجرای طرح تور رایگان گردشگری مراغه گردی در این شهرستان گفت: برگزاری این حرکت فرهنگی فرصتی مناسب و مغتنم برای آشنایی و دیدار گردشگران و مسافران نوروزی با جاذبه ها و آثار تاریخی مراغه است.
ادامه مطلب...

کشف بیش از هشت کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 8 کیلو و 86 گرم مواد مخدر در این شهرستان خبرداد و گفت: این میزان مواد مخدر از یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

آثار تاریخی و جاذبه های بی بدیل، انگیزه ای برای سفر به مراغه

مراغه - ایرنا - شهر تاریخی و زیبای مراغه با آثار تاریخی و جاذبه های بی بدیل خود، در ایام نوروز مسافران و گردشگران نوروزی را از گوشه و کنار مختلف کشورمان مجذوب خود کرده و پذیرای مسافران نوروزی است.
ادامه مطلب...

آغاز ثبت ‌نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: ثبت‌ نام داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان آغاز شد.
ادامه مطلب...

مسابقات قهرمانی سپک تاکرا جوانان کشور در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - سرپرست تیم ملی سپک تاکرا جوانان از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در مراغه در فروردین ماه سال آینده خبرداد.
ادامه مطلب...