۵ مرکز مثبت زندگی در هشترود افتتاح شد

مراغه - ایرنا - همزمان با سراسر کشور پنج مرکز مثبت زندگی نیز در شهرستان هشترود افتتاح شد تا مراحل اداری بخشی از خدمات بهزیستی در این مراکز خصوصی انجام شود.
ادامه مطلب...

بخشدار: قطار مسافربری مراغه - تهران در نظرکهریزی نیز توقف می‌کند

مراغه - ایرنا - بخشدار نظرکهریزی گفت: در سایه پیگیری‌های فرمانذار هشترود از امروز، 17 اسفندماه قطار مسافربری مراغه - تهران در ایستگاه «آتش بغ» از توابع این بخش نیز توقف می‌کند.
ادامه مطلب...

پیشگیری از آلودگی‌های زیست محیطی «کاوه‌سودا» در حال مطالعه است

مراغه- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: مطالعات موثری با مشارکت سازمان حفاطت محیط زیست و مراکز دانشگاهی در زمینه پیشگیری از آلودگی‌های زیست محیطی واحد صنعتی «کاوه سودا» در حال انجام است.
ادامه مطلب...

۱.۹ میلیون مترمکعب آب برای توسعه کشاورزی چاراویماق اختصاص یافت

مراغه - ایرنا - رییس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان‌شرقی گفت: چاراویماق یکی از شهرستان‌های دارای ظرفیت بالا در بخش کشاورزی است و به همین دلیل برای توسعه کشاورزی شهرستان ۱.۹ میلیون مترمکعب آب از سد خرمدرق اختصاص می‌یابد.
ادامه مطلب...

معاون بسیج سازندگی: زاویه نگاه به بهره‌وری سیب در مراغه عوض شود

مراغه - ایرنا - معاون فرهنگی بسیج سازندگی کشور ضرورت همگرایی و همفکری برای تغییر زاویه نگاه نسبت به بهره‌وری سیب در مراغه را ضروری خواند و گفت: این محصول در زمان حاضر به دلیل خام‌فروشی به سودآوری منجر نمی‌شود.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: درختکاری نیاز جامعه امروز است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه درختکاری و کاشت نهال را نیاز جامعه امروز دانست و گفت: کاشت درخت در زمینه تلطیف هوا، کاهش اثر گازهای گلخانه‌ای، تولید اکسیژن، حفاظت از منابع آب و خاک، نفوذپذیری آب، جذب دی اکسید کربن و گرد و غبار موثر است.
ادامه مطلب...

اطلاع‌رسانی خدمات دولت زمینه‌ساز افزایش مشارکت انتخاباتی است

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار مراغه با تاکید بر اینکه اگر مردم از خدمات زیربنایی دولت در این شهرستان آگاه شوند، در انتخابات پیش‌رو مشارکت حداکثری خواهند داشت، گفت: مسوولان شهرستان باید این خدمات را به گوش مردم برسانند، زیرا آگاهی حق مردم است. 
ادامه مطلب...

اجرای ۲.۷ میلیارد تومان طرح هادی در روستاهای مراغه

مراغه- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مراغه گفت: هم اکنون ۹ طرح با ۲.۷ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح «هادی» و توسعه معابر در روستاهای این شهرستان در حال اجراست.
ادامه مطلب...

نگهداری گنبد سرخ به شهرداری مراغه سپرده شد

مراغه - ایرنا - بازدید سرپرست شهرداری و رییس اداره میراث فرهنگی مراغه از گنبد سرخ در یک روز تعطیل و بارانی که نشان از تلاش جهادی آنان برای توسعه پایدار این کهن‌شهر دارد، به نتیجه رسید و تنها ساعتی بعد، نگهداری از این عرصه ثبت ملی در سایه احیای یک تفاهم‌نامه قدیمی به شهرداری سپرده شد.
ادامه مطلب...

شرکت‌کنندگان در انتخابات منافع شخصی و گروهی را معیار قرار ندهند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم حضور فعال و هوشمندانه در عرصه انتخابات گفت: شرکت‌کنندگان و نامزدهای احتمالی در انتخابات منافع شخصی و گروهی را معیار حضور خود قرار ندهند.
ادامه مطلب...