مراغه دروازه تمدن ایران زمین، عروسی در دامان کوه سهند

مراغه - ایرنا - باغ شهر تاریخی مراغه، عروسی در دامان کوه زیبا و سربه فلک کشیده سهند، دروازه ای به سوی تاریخ پرافتخار و تمدن غرور آفرین این خطه زرخیز با جاذبه های منحصر به فرد طبیعی و تاریخی، آماده پذیرایی از گردشگران نوروزی است.
ادامه مطلب...

عرضه میوه شب عید در 14 نقطه از شهر مراغه

مراغه - ایرنا - رییس اداره تعاون روستایی مراغه با اشاره به اجرای طرح تنظیم بازار و عرضه میوه در آستانه سال جدید گفت: میوه شب عید در 14 نقطه از این شهر عرضه می شود.
ادامه مطلب...

کمک 6 میلیارد و 300 میلیون ریالی مردم مراغه در جشن نیکوکاری

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به جمع آوری کمک های مردمی در جشن نیکوکاری گفت: مردم این شهرستان 6 میلیارد و 300 میلیون ریال در این امر معنوی کمک نقدی و غیرنقدی کردند.
ادامه مطلب...

اجرای طرح سلامت نوروزی و نظارت بر بازار شب عید در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سلامت نوروزی در این شهرستان گفت: این طرح با هدف نظارت بر بهداشت اماکن عمومی و خدماتی و نیز بازار شب عید در نقاط مختلف این شهرستان اجرا می شود.
ادامه مطلب...

کمک 6 میلیارد و 300 میلیون ریالی مردم مراغه در جشن نیکوکاری

ادامه مطلب...

اجرای طرح سلامت نوروزی و نظارت بر بازار شب عید در مراغه

ادامه مطلب...

زخم تجاری سازی بر تن گنبدهای تاریخی مراغه

مراغه - ایرنا - گنبدهای تاریخی کبود و مدور مراغه نمادی از گذشته طلایی و پرشکوه خطه آذربایجان، با وجود زیبایی های چشم نواز معماری و کم نظیر خود، به دلیل قرارگرفتن در مرکز شهر و همجواری با املاک تجاری، در تیررس افرادی قرار گرفته که به بهانه تجاری سازی تیشه بر تاریخ این دیار می زنند.
ادامه مطلب...

پرداخت 101 میلیارد ریال تسهیلات برای فعال سازی واحدهای صنعتی مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه از پرداخت 101 میلیارد ریال تسهیلات برای فعال سازی واحدهای صنعتی این شهرستان خبرداد و گفت: این تسهیلات از ابتدای سال تاکنون و در قالب مصوبات کارگروه تسهیل آذربایجان شرقی پردخت شده است.
ادامه مطلب...

بیش از 2 هزار کارآموز در مراغه مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند

مراغه - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای مراغه با اشاره به برگزاری دوره های مهارت آموزی فنی و حرفه ای توسط این مرکز گفت: از ابتدای سال تاکنون 2 هزار و 78 نفر در رشته های مختلف در این دوره ها شرکت کرده و مهارت های فنی و حرفه ای را فرا گرفتند.
ادامه مطلب...

اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار شب عید در این شهرستان گفت: هدف از این اقدام نظارت بر عملکرد و فعالیت های واحدهای صنفی عرضه کننده کالا و خدمات است.
ادامه مطلب...