رقابت های دو و میدانی استقامت قهرمانی کشور در مراغه برگزار شد

مراغه- ایرنا- نخستین دوره رقابت های دو و میدانی فوق استقامت جایزه بزرگ قهرمانی کشور با عنوان 'جام رصدخانه مراغه' با حضور بیش از 300 ورزشکار در سه رده سنی برگزار شد.
ادامه مطلب...

خطیب جمعه مراغه: مسئولان در قبال مشکلات معیشتی مردم احساس مسئولیت کنند

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با اشاره به سخنان اخیر رهبر انقلاب در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری در زمینه توجه به دغدغه های مردم گفت: مسئولان امر باید در قبال مشکلات فرهنگی، اقتصادی و معیشتی مردم با احساس مسئولیت عمل کنند.
ادامه مطلب...

برخورد با قاچاق کالا تامین کننده امنیت روانی و اقتصادی جامعه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر برخورد با قاچاق کالا و ارز در این شهرستان گفت: مقابله با این پدیده شوم، موجب تامین امنیت روانی و نظم و آرامش اقتصادی در جامعه می شود.
ادامه مطلب...

آغاز جشن نیکوکاری در 300 مدرسه و پنج پایگاه شهری در مراغه

مراغه - ایرنا - جشن نیکوکاری همزمان با سراسر کشور در بیش از 300 مدرسه شهری و روستایی و پنج پایگاه شهری در نقاط مختلف مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

کاهش 15 درصدی وقوع جرائم در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به کاهش وقوع جرائم در این شهرستان گفت: میزان جرائم از ابتدای امسال تاکنون در مقایسه با سال گذشته 15 درصد کاهش یافته است.
ادامه مطلب...

200 نفر از دانشجویان بسیجی مراغه عازم مناطق عملیاتی جنوب شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه با اشاره به اعزام 200 نفر از دانشجویان بسیجی دانشگاه های مراغه به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در جنوب کشور گفت: این دانشجویان در قالب کاروان های راهیان نور دانشجویی به این مناطق اعزام شدند.
ادامه مطلب...

خرید کالای وطنی، پاسداشت تلاش تولیدکننده ایرانی

مراغه - ایرنا - خرید کالای ایرانی به عنوان بخشی از راهبرد و سیاست های اقتصاد مقاومتی، رونق بخش تولید و اشتغال و نیز ارج نهادن به تلاش و غرور جوانان و نیروی انسانی کشورمان در مسیر رشد و پویایی جامعه اسلامی است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: حفاظت از منابع طبیعی، دغدغه جامعه امروزی است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم حفاظت از عرصه های منابع طبیعی و محیط زیست گفت: حفظ این میراث طبیعی و گرانبها که به دغدغه اصلی جوامع امروزی تبدیل شده با احساس مسئولیت آحاد مردم امکان پذیر است.
ادامه مطلب...

اعزام 120 دانش آموز دختر به مناطق عملیاتی از مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه از اعزام 120 دانش آموز از دبیرستان های دخترانه این شهر به مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.
ادامه مطلب...

کشف بیش از 11 هزار عدد انواع مواد محترقه در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف 11 هزار و 400 عدد انواع مواد محترقه آتش زا و غیرمجاز در این شهرستان خبرداد و گفت: این مواد محترقه در راستای تامین امنیت اجتماعی و مقابله با هنجارشکنی ها در روزهای آخر سال کشف و ضبط شده است.
ادامه مطلب...