بهره برداری از سه طرح آب و فاضلاب شهری مراغه در دهه فجر

مراغه- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه با اشاره به بهره برداری از سه طرح آب و فاضلاب شهری آماده افتتاح این شهرستان در دهه فجر گفت: برای افتتاح این طرح ها 11 میلیارد و 800 میلیون ریال هزینه شده است.
ادامه مطلب...

مشارکت 65 میلیارد ریالی روستاییان آذربایجان شرقی در توسعه روستاها

مراغه - ایرنا - مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از هزینه کرد بیش از 115میلیارد ریال لذاب توسعه روستاهای استان در 10 ماه گذشته سالجاری خبرداد و افزود: 65 میلیارد ریال این مبلغ از سوی مردم و 50 میلیارد ریال آن توسط دولت تامین و هزینه شده است.
ادامه مطلب...

افزایش پنج برابری ظرفیت سردخانه های مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر جهاد کشاورزی مراغه با اشاره به افزایش تعداد و ظرفیت سردخانه های فعال این شهرستان در سه سال اخیر گفت: ظرفیت سردخانه های مراغه در دولت تدبیر حدود 5.1 برابر افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

ثبت اطلاعات سلامت 170 هزار نفر در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح ثبت اطلاعات سلامت شهروندان در سامانه 'سیب' در راستای اجرای طرح تحول سلامت گفت: در این راستا تاکنون اطلاعات سلامت 170 هزار نفر در این شهرستان ثبت الکترونیک شده است.
ادامه مطلب...

پاسداشت مقام هنری هنرمند فقید بیوک آقا شکورزاده در مراغه

در سالروز درگذشت هنرمند فقید ، مرحوم بیوک آقا شکورزاده ، مراسم پاسداشت مقام هنری این هنرمند برجسته روز پنجشنبه سی ام دیماه ، با حضور کیوان ساکت ، استاد مسلم تار ، در تالار عبدالقادر مراغی برگزار شد .
ادامه مطلب...

رئیس دانشگاه آزاد مراغه: دانشگاه باید در همه ابعاد تاثیر گذار باشد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه با اشاره به نقش دانشگاه ها در عرصه های علمی و فرهنگی، گفت: دانشگاه باید در تمام ابعاد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی جامعه تاثیر گذار باشد.
ادامه مطلب...

آیین یادبود شهدا و تجلیل از آتش نشانان در مراغه برگزار شد

مراغه - ایرنا - آیین یادبود شهدای آتش نشان حادثه پلاسکوی تهران و تجلیل از آتش نشانان با حضور جمعی از مسئولان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم در مراغه برگزار شد.
ادامه مطلب...

افزایش 15 درصدی صادرات از گمرک مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس گمرک مراغه گفت: در 10 ماه گذشته سالجاری میزان کالاهای صادر شده از این گمرک در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 15 درصد افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

ضرورت اقدام گروه های کوهنوردی آذربایجان شرقی برای باشگاه داری

مراغه - ایرنا - رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی آذربایجان شرقی گفت: بر اساس بخشنامه های فدراسیون کوهنوردی و ماده پنج، گروه های کوهنوردی برای انجام فعالیت باید باشگاه ورزشی تاسیس کنند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: آتش نشانان فداکار حماسه ای دیگر خلق کردند

مراغه- ایرنا- امام جمعه موقت مراغه با اشاره به حادثه تلخ آتش سوزی و تخریب ساختمان پلاسکو در تهران که به جان باختن عده ای آتش نشانان منجر شد، گفت: آتش نشانان فداکار با ایثارگری در نجات جان مردم در این حادثه حماسه ای دیگر خلق کردند.
ادامه مطلب...