ایجاد 10 مجتمع تولید محصولات گلخانه ای در مراغه در دولت تدبیر و امید

مراغه - ایرنا - مدیرجهاد کشاورزی مراغه با بیان اینکه هم اکنون 14 مجتمع تولید محصولات گلخانه در این شهرستان فعال هستند گفت: از این تعداد 10 مجتمع در زمان دولت تدبیر و امید ایجاد شده است.
ادامه مطلب...

بهره برداری از 6 طرح عمران روستایی و آغاز 11 طرح هادی در مراغه

مراغه - ایرنا - در نهمین روز از فجر انقلاب اسلامی از 6 طرح عمرانی بهره برداری و عملیات 11 طرح هادی در روستاهای مراغه آغاز شد.
ادامه مطلب...

اجرای 135 برق رسانی در آذربایجان شرقی با 210 میلیارد ریال

مراغه - ایرنا - معاون فروش و امور مشترکین شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی از اجرای 135 طرح برق رسانی با 210 میلیارد ریال اعتبار خبر داد و گفت: این طرح ها در طول ایام دهه به بهره برداری رسیده و می رسند.
ادامه مطلب...

مشاور فرمانده سپاه عاشورا: شهدا، کشور را از هر نظر بیمه کردند

مراغه - ایرنا - مشاور عالی فرمانده سپاه عاشورا با بیان اینکه شهدا کشور را از هر حیث بیمه کردند گفت: همه مدیون شهدا هستیم و باید ادامه دهنده راه آنها باشیم.
ادامه مطلب...

دادستان مراغه: تحرکات انتخاباتی نامزدها از سوی دستگاه های متولی رصد می شود

مراغه - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب مراغه و دبیر ستاد پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی این شهرستان با اشاره به نظارت مستمر این ستاد بر تمامی فعالیت های انتخاباتی گفت: تحرکات انتخاباتی نامزدها از سوی دستگاه های متولی رصد شده و مورد بررسی دقیق قرار می گیرد.
ادامه مطلب...

چهاردهمین کلینیک مددکاری اجتماعی آذربایجان شرقی در مراغه افتتاح شد

مراغه - ایرنا - معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به افتتاح کلینیک مددکاری اجتماعی ' وصال' در مراغه گفت: این مرکز به عنوان چهاردهمین درمانگاه اجتماعی این استان فعالیت خود را آغاز کرد.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: تحصیل و تهذیب، زمینه ساز پیشرفت جامعه است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه با تاکید بر لزوم پرورش و تربیت اسلامی دانش آموزان گفت: توجه به تحصیل و تهذیب اخلاقی و فرهنگی این قشر آینده ساز زمینه ساز پیشرفت آینده کشور را فراهم می کند.
ادامه مطلب...

چهار طرح عمرانی و خدماتی در مراغه به بهره برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با هفتمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی چهار طرح عمرانی و خدماتی در حوزه آب و برق در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

اجرای 108 طرح از سوی بسیج سازندگی سپاه عاشورا در آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه عاشورا گفت: 108 طرح عام المنفعه شامل ساخت خانه های بهداشت، خانه عالم، ساخت مدرسه و نیز برگزاری اردوهای جهادی پزشکی و درمانی در مناطق محروم آذربایجان شرقی در سالجاری به اجرا درآمده است.
ادامه مطلب...

امام جمعه موقت تهران: مکتب ملت ایران، مکتبی انقلابی و ولایی است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت تهران و استاد حوزه های علمیه کشور با اشاره به لزوم توجه به فرهنگ اسلامی و انقلابی در جامعه گفت: مکتب ملت ایران، مکتبی انقلابی و ولایی بوده و باید در این راستا حرکت شود.
ادامه مطلب...