سایه شوم ضعف شخصیت بر سر فرزندان طلاق

مراغه - ایرنا - سیر صعودی آمار طلاق و به تبع آن افزایش تعداد بچه هایی با ضعف شخصیت به عنوان بسترسازی انواع مشکلات روحی - روانی، زنگ خطر را به صدا درآورده و شهرستان مراغه به عنوان دومین شهر آذربایجان شرقی از حیث آمار بالای طلاق از این امر مستثنی نیست.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: گروه های تروریستی دامن ترکیه را هم گرفت

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به وقوع حوادث اخیر تروریستی در ترکیه گفت: حمایت های دولت این کشور از گروه های تروریستی و داعش، اکنون بلای جان و امنیت مردم آن شده است.
ادامه مطلب...

ارسال کمک های مردم مراغه به جبهه مقاومت و مدافعان حرم

مراغه- ایرنا- دومین کاروان کمک های مردم مراغه برای پشتیبانی از جبهه مقاومت اسلامی و مدافعان حرم با بدرقه مسئولان این شهرستان به سوریه ارسال شد.
ادامه مطلب...

ساخت مجتمع رفاهی ویژه زوج های سالمند در مراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره بهزیستی مراغه از ساخت مجتمع رفاهی ویژه زوج های سالمند خبر داد و گفت: این مجتمع رفاهی با اخذ مجوزهای لازم از سازمان بهزیستی و توسط 'حیدر بلوغی' خیر نیکوکار در دست ساخت است.
ادامه مطلب...

لیگ نجات غریق و غواصی آذربایجان شرقی در مراغه برگزار می شود

مراغه - ایرنا - رئیس هیات نجات غریق و غواصی مراغه از برگزاری اولین دوره لیگ نجات غریق آذربایجان شرقی در بخش مردان به میزبانی این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

مسن ترین زندانی مراغه با کمک خیران آزاد شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: پیرترین زندانی این شهرستان با 85 سال سن با مساعدت خیران این انجمن آزاد شد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه:تسهیل در جذب سرمایه گذاری بهترین راهکار برای تحقق اقتصادی مقاومتی است

مراغه - ایرنا - فرماندار شهرستان ویژه مراغه با تاکید بر لزوم ایجاد تسهیلات لازم برای جذب سرمایه گذاری گفت: ایجاد زمینه های مناسب برای جلب و جذب سرمایه گذاری، بهترین راهکار برای تحقق اقتصاد مقاومتی است.
ادامه مطلب...

اختصاص 200 میلیارد ریال برای راه اندازی واحدهای تولیدی راکد مراغه

فرماندار مراغه گفت: 14 واحد تولیدی راکد در این شهرستان شناسایی و برای راه‌اندازی دوباره آنها 200 میلیارد ریال تخصیص یافته است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: 130 میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان سینا اعتبار نیاز است

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به لزوم تسریع در عملیات اجرایی بیمارستان سینای این شهرستان گفت: برای تکمیل این طرح بهداشتی و درمانی، 130 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
ادامه مطلب...

مجوز مرکز رشد واحدهای فناور این دانشگاه صادر شد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مراغه گفت: براساس تفاهم نامه بین معاونت پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و این دانشگاه، مجوز فعالیت این مرکز با عنوان 'فناوری های نوین کشاورزی با رویکرد محصولات باغی و دامی' صادر شد.
ادامه مطلب...