توقیف 5 محموله کالای قاچاق در مراغه

فرمانده انتظامی شهرستان مراغه گفت: پنج محموله کالای قاچاق در مراغه توقیف شد.
ادامه مطلب...

مدیرکل کتابخانه های آذربایجان شرقی: سرانه مطالعه کتاب دراستان 15 دقیقه در شبانه روز است

مراغه - ایرنا - مدیرکل کتابخانه های عمومی آذربایجان شرقی با اشاره به رشد 12 درصدی سرانه مطالعه در استان در سالجاری، گفت: سرانه مطالعه کتاب در استان 15 دقیقه در شبانه روز است.
ادامه مطلب...

اهدا 125 سری جهیزیه به نوعروسان زیرپوشش کمیته امداد مراغه

مراغه - ایرنا- مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به اهدا 125 سری جهیزیه کامل به نوعروسان زیرپوشش این کمیته گفت: سه میلیارد و 940 میلیون ریال برای تامین و تهیه این جهیزیه ها توسط خیران و مردم نیکوکار این شهرستان هزینه شده است.
ادامه مطلب...

معاون اداره کل ارشاد: استاد باریشماز نمونه بارز سرمایه های انسانی خطه آذربایجان است

مراغه - ایرنا - معاون فرهنگی و هنری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی اذربایجان شرقی با اشاره به جایگاه استاد حیدرعباسی (باریشماز) در شعر و ادبیات معاصر گفت: این استاد فرهیخته فرهنگ و ادب، نمونه بارز سرمایه های انسانی خطه آذربایجان و حتی کشوراست.
ادامه مطلب...

کشف محموله گوشی تلفن همراه و 130 هزار نخ سیگار خارجی قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان مراغه از کشف 298 دستگاه گوشی تلفن همراه به ارزش یک میلیارد و 700 میلیون ریال و 130 هزار نخ سیگار قاچاق در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

28 زندانی جرائم غیرعمد در مراغه آزاد شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان مراغه گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون، 28 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد با حمایت خیران این شهرستان آزاد شدند.
ادامه مطلب...

فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال غرب ارتش: ایران برترین قدرت نظامی منطقه است

مراغه - ایرنا - فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه ایران اسلامی به عنوان برترین قدرت نظامی منطقه و خاورمیانه شناخته می شود، گفت: امروز ارتش در حفظ و اقتدار انقلاب و حراست از کیان اسلامی نقشی تعیین کننده دارد.
ادامه مطلب...

11 هزار دانش آموز مراغه ای سنجش سلامت شدند

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به اجرای طرح سنجش سلامت دانش آموزان در این شهرستان گفت: از ابتدای سال تحصیلی جدید تاکنون 11 هزار دانش آموز از نظر وضعیت سلامت جسمانی ارزیابی و معاینه شدند.
ادامه مطلب...

معاون آموزش متوسطه آذربایجان شرقی: منزلت اجتماعی شاخه های فنی وحرفه ای باید ارتقا یابد

مراغه - ایرنا - معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش پرورش آذربایجان شرقی، برنامه ریزی جهت بهبود فرآیند هدایت تحصیلی دانش آموزان را مهم دانست و گفت: منزلت اجتماعی شاخه های فنی و حرفه ای و کار دانش باید ارتقا یابد.
ادامه مطلب...

هزینه بیش از 10 میلیارد ریال برای حل مشکل مسکن مددجویان کمیته امداد مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) مراغه با اشاره به اجرای طرح های حمایتی برای حل مشکل مسکن مددجویان این کمیته گفت: برای این منظور 10 میلیارد و 518 میلیون ریال از ابتدای سالجاری هزینه شده است.
ادامه مطلب...