دهه فجر امسال ۷۳ طرح در چاراویماق بهره برداری می‌شود

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: همزمان با چهل ‌و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۷۳ طرح با اعتبار هزینه شده ۲۸ میلیارد تومان در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
ادامه مطلب...

چهار واحد صنعتی آلاینده در آذربایجان‌شرقی معرفی شد

تبریز - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی با معرفی چهار واحد صنعتی آلاینده استان، گفت: پتروشیمی و پالایشگاه تبریز، معدن طلای اندریان و کاوه سودای مراغه واحدهای آلاینده استان هستند.
ادامه مطلب...

دوومیدانی کار مراغه‌ای قهرمان جوانان کشور شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: امیر رضا ثمودی، دوومیدانی کار این شهرستان در مسابقات دو صحرانوردی قهرمانی هشت کیلومتر و در رده سنی جوانان مقام نخست کشور را کسب کرد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: پیروزی انقلاب اسلامی عامل اقتدار ایران در جهان است

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: پیروزی انقلاب اسلامی عامل اصلی اتحاد مردم و اقتدار ایران در جهان است.
ادامه مطلب...

پرداخت ۱۰ میلیارد ریال وام به بهبودیافتگان سوءمصرف موادمخدر در هشترود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: امسال ۱۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به ۱۸ نفر از بهبودیافتگان سوءمصرف مواد مخدر در این شهرستان پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

کرونا در روستاهای مراغه روند افزایشی دارد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: شاهد روند افزایشی کرونا در روستاهای این شهرستان هستیم و آمار ابتلا، بستری و فوتی بیماری کووید ۱۹ به صورت روزانه در حال افزایش است.
ادامه مطلب...

عمل پیوند روده باریک به رکتوم در مراغه انجام شد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: عمل پیوند روده باریک به رکتوم برای اولین‌بار در بیمارستان سینای این شهرستان با موفقیت انجام شد.
ادامه مطلب...

میراث فرهنگی مراغه، دغدغه‌های مردم و پاسخ مسئولان

مراغه - ایرنا - افزون بر۵۰۰ اثرتاریخی و بیش از ۱۸۰ اثر ثبتی بازمانده از دوره‌های مختلف تاریخی بر پهنه باغ‌شهری در دامنه‌ روبه قبله سهند خودنمایی می‌کند و حفاظت از آثارش نه تنها یک رسالت برای مسئولان بلکه دغدغه‌ای برای ساکنانش به شمار می‌رود. 
ادامه مطلب...

۵ عضو شبکه هرمی در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: پنج عضو اصلی یک شبکه هرمی در این شهرستان دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی تحویل داده شدند.
ادامه مطلب...

واحد تبلت‌سازی با ۳۰۰میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در مراغه افتتاح...

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با اشاره به افتتاح ۷۶ طرح و کلنگ‌زنی۲ طرح دیگر طی دهه‌فجر امسال در این شهرستان، گفت: طی این روزها طرح‌های فاخری چون کارخانه تولید تبلت با ۳۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.
ادامه مطلب...