امام جمعه مراغه: تروریسم تکفیری تامین کننده منافع آمریکا و رژیم صهونیستی است

مراغه – ایرنا – عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: تروریسم تکفیری با تکیه بر اندیشه های وهابیگری، تامین کننده منافع آمریکا و رژیم صهونیستی در منطقه است.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: مردم و مسئولان در برابر تهدیدها و نفوذ دشمن هوشیار باشند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار مراغه گفت: مردم و مسئولان در برابر انواع تهدیدها و جریان نفوذ دشمن در داخل کشور هوشیار باشند.
ادامه مطلب...

استقبال ازقهرمان رقابت های تکواندو بین المللی قبرس در زادگاهش عجبشیر

مراغه - ایرنا - فیروز جلیلی از قهرمانان تکواندو کشور که به تازگی مدال طلای مسابقه های بین المللی قبرس را کسب کرده است، در بدو ورود به زادگاهش، عجبشیر مورد استقبال جمعی از مسئولان و اهالی این شهرستان قرار گرفت.
ادامه مطلب...

عملی نشدن مصوبات ستاد تسهیل آذربایجان شرقی در مراغه

معاون استاندار آذربایجان‌‌شرقی گفت: با گذشت 6 ماه مصوبات ستاد تسهیل استان برای حمایت از واحدهای صنعتی مراغه اجرا نشده است.
ادامه مطلب...

نگرانی اهالی روستاهای مراغه از متواری شدن پلنگ زخمی/ انتقاد از محیط زیست

متواری شدن پلنگ زخمی موجب نگرانی اهالی روستاهای منطقه مراغه شده است.
ادامه مطلب...

رئیس مجمع خیران مدرسه ساز: هزار خیر مدرسه ساز و مدرسه یار در آذربایجان شرقی فعالیت دارند

مراغه - ایرنا - رئیس مجمع خیران مدرسه ساز و مدرسه یار آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون یک هزار خیر مدرسه ساز و مدرسه یار به صورت رسمی و شناسنامه دار در این استان فعالیت دارند.
ادامه مطلب...

مدیرعامل شرکت عمران و مسکن ایران: طرح جام جم مراغه تلفیقی از شهرسازی مدرن با بافت سنتی است

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با اشاره به اجرای بزرگ ترین طرح بهسازی بافت فرسوده کشور با عنوان جام جم در مراغه گفت: این طرح بی نظیر در سطح کشور، تلفیقی از شهرسازی مدرن و بافت سنتی این شهر تاریخی است.
ادامه مطلب...

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا: جبهه مقاومت روز به روز قدرتمند تر می شود

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت: دشمنان اسلام و ایران جبهه مقاومت را سدی درمقابل خواسته ها و منافع خود می دانند و درصدد تضعیف جبهه مقاومت هستند اما این جبهه روز به روز قدرتمندتر می شود.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش: پدافندغیرعامل ضرورت فرهنگی برای توانمندسازی جامعه در برابر تهدیدهاست

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: پدافندغیرعامل ضرورتی فرهنگی و غیرقابل انکار برای توانمندسازی جامعه در برابر تهدیدها و بحران هاست.
ادامه مطلب...

ماموران محیط زیست مراغه در جستجوی پلنگ متواری

مراغه - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست مراغه با اشاره به حمله روز گذشته پلنگ به سه نفر از ساکنان روستای قرطاول این شهرستان گفت: این پلنگ گرسنه و سرگردان از ساعت 17:30 تا ساعت 20 روز گذشته در این روستا گرفتار شد اما از آن زمان در دامنه های جنوبی سهند سرگردان کرد.
ادامه مطلب...