ادامه روند قیمت بالای موز، آناناس و خیار در سطح خرده فروشی‌ها

تهران- ایرنا- رییس اتحادیه مرکزی میوه و تره‌بار تهران با اعلام جزئیات قیمت انواع میوه و صیفی‌جات در هفته نخست اسفندماه، گفت: همچنان قیمت هر کیلوگرم موز در میدان ۴۷ هزار تومان، خیار ۱۴ هزارتومان و هر کارتن آناناس بین ۶۵۰ هزار تا ۹۵۰ هزار تومان است.
ادامه مطلب...

کولاک راه ارتباطی ۵۰ روستای نظرکهریزی را بست

مراغه - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هشترود گفت: بارش پراکنده برف و کولاک راه ارتباطی ۵۰ روستای بخش نظرکهریزی این شهرستان را مسدود کرد.
ادامه مطلب...

افزایش سرانه در بودجه شهرداری مراغه به ۸۱۰ هزار تومان 

مراغه - ایرنا - سرانه شهروندان مراغه در بودجه شهرداری این شهر که تا سال ۱۳۹۷ در مقایسه با شهرهای همتراز خود پایین‌تر بود، از سال ۱۳۹۸ به بعد با جهش روبرو شده است و اکنون سرپرست شهرداری مراغه می‌گوید: این سرانه مصوب بار دیگر از ۶۲۸ هزار تومان در سال جاری به ۸۱۰ هزار تومان در سال آینده جهش می‌یابد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: توقف غنی‌سازی مشروط به انجام تعهدات از سوی غرب است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: بر اساس رهنمودهای رهبری، توقف غنی‌سازی از سوی کشورمان مشروط به انجام تعهدات فرجامی از سوی غرب بوده و این موضع نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

ممنوعیت تجمع در آرامستان‌های «نظرکهریزی»

مراغه - ایرنا - بخشدار بخش نظرکهریزی به ممنوعیت تجمع در آرامستان‌های شهر و روستاهای آن طی اولین پنجشنبه ماه رجب اشاره کرد و گفت: این ممنوعیت بر اساس مصوبه ستاد کرونای شهرستان اعمال می‌شود.
ادامه مطلب...

فرماندار: طلاق در مراغه کاهش یافته است

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: خوشبختانه امسال در این شهرستان شاهد کاهش آمار طلاق و افزایش ازدواج هستیم.
ادامه مطلب...

شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی در مسیر توسعه

تبریز - ایرنا - شهرک‌های صنعتی آذربایجان‌شرقی در هفت سال اخیر به رغم محدودیت‌های ناشی از تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی و مالی ناشی از آن، به پویایی و توسعه ولو با سرعت اندک ادامه داده است.
ادامه مطلب...

استاد دانشگاه مراغه جایزه ماری کوری اتحادیه اروپا را کسب کرد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه مراغه گفت: طرح پژوهشی احد محمدزاده استاد و عضو هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی این دانشگاه، جایزه ماری کوری اتحادیه اروپا را کسب کرد.
ادامه مطلب...

قطعه ۲ و ۳ آزاد راه هشترود - مراغه بهار سال آینده بهره برداری می‌شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از تصویب ۲۰۰ میلیارد تومان برای آزاد راه هشترود - مراغه خبرداد و گفت: با تزریق این اعتبار ۴۱ کیلومتر قطعه ۲ و ۳ آزاد راه در بهار سال آینده بهره برداری می‌شود.
ادامه مطلب...

هندبالیست نوجوان مراغه‌ای به اردوی تیم ملی دعوت شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: آراز احمدی هندبالیست ۱۸ ساله این شهرستان به پنجمین و آخرین اردوی تدارکاتی تیم ملی نوجوانان جهت اعزام به مسابقات آسیایی قزاقستان دعوت شد.
ادامه مطلب...