خالق پرفروش ترین فیلم های آذری در اندیشه ساخت مشهدی عباد

مراغه – ایرنا – یدالله صمدی از فیلم سازان برجسته کشور است که در دهه های 1360و 1370 شمسی بخشی از فرهنگ بومی آذری و داستان های اصیل این سرزمین را با استقبال مثال زدنی به تصویر کشید و امروز در فکر ساخت فیلم هایی چون 'مشهدی عباد'، 'آرشین مارالان' و 'حیدربابایا سلام' است.
ادامه مطلب...

پدافند هوایی شمالغرب کشور چشمان بیدار برای تامین امنیت است

مراغه – ایرنا - فرمانده قرارگاه پدافند هوایی شمالغرب کشور گفت: پدافند هوایی شمالغرب کشور با برخورداری از ابزارهای پیشرفته و افسران متعهد چشمان بیدار برای تامین امنیت هوایی در جمهوری اسلامی ایران است.
ادامه مطلب...

غفلت از توطئه های دشمنان و فتنه های آل سعود خطرناک است

مراغه - ایرنا - امام جمعه موقت مراغه با اشاره به اینکه غفلت از توطئه های آمریکا و رژیم صهونیستی و نیز فتنه های آل سعود خطرناک است، گفت: نظام استکبار با حمایت از حکام عربستان و گروه های تکفیری و سلفی درصدد ایجاد اختلاف بین مسلمانان اهل سنت و شیعیان است.
ادامه مطلب...

همایش ملی زئونوزیز با محوریت تب مالت در مراغه آغاز به کار کرد

همایش ملی زئونوزیز با محوریت تب مالت در دانشکده علوم پزشکی مراغه آغاز به‌کار کرد.
ادامه مطلب...

همایش ملی زئونوزیز با محوریت تب مالت در مراغه آغاز به کار کرد

مراغه - ایرنا - همایش ملی زئونوزیز/ بیماری های مشترک بین انسان و دام/ با محوریت تب مالت در دانشکده علوم پزشکی مراغه آغاز به کار کرد تا متخصصان بیماری های واگیر از دانشگاه های کشور در این همایش علمی گردهم بیایند و راه های کنترل و مقابله با این بیماری ها را بررسی کنند.
ادامه مطلب...

مرکز خرید و فروش خودرو در مراغه بهره برداری شد

مراغه - ایرنا - مرکز خرید و فروش خودرو در زمینی به وسعت سه هزار مترمربع و با سرمایه گذاری چهار میلیارد ریالی بخش خصوصی در مراغه به بهره برداری رسید.
ادامه مطلب...

رئیس اداره تعاون: مراغه در حوزه مسکن مهر کمترین مشکل را دارد

مراغه – ایرنا - رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه با اشاره به یارانه 12 میلیارد ریالی دولت تدبیر و امید به بخش مسکن مهر این شهرستان گفت: 50 درصد از این میزان یارانه توزیع شده و بقیه نیز در حال توزیع است و در سایه آن مسکن مهر این شهرستان با کمترین میزان مشکلات روبروست.
ادامه مطلب...

مشکلات بخش تعاون احصا شود/ دولت برای رفع مشکلات تعاونی ها آماده است

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار ویژه مراغه گفت: دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات شرکت های تعاونی آمادگی دارد اما مشکلات این بخش باید با نقش آفرینی اعضا، احصا شود.
ادامه مطلب...

اجرای 76 طرح با 39.6 میلیارد ریال هزینه در روستاهای بخش مرکزی مراغه

مراغه – ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: امسال 76 طرح عمرانی با 39.6 میلیارد ریال هزینه از سوی دهیاران در روستاهای بخش مرکزی این شهرستان اجرا شده یا در حال اجراست.
ادامه مطلب...

معاون وزیر جهاد کشاورزی: کاهش مصرف آب بخش کشاورزی برای احیای دریاچه ارومیه ضروری است

مراغه - ایرنا - معاون سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج وزارت جهاد کشاورزی بر کاهش مصرف آب بخش کشاورزی تاکید کرد و گفت: احیای دریاچه ارومیه در سایه افزایش آگاهی مردم و جلب مشارکت های مردمی برای کاهش مصرف آب محقق می شود.
ادامه مطلب...