آئین های دهه امامت با جلب مشارکت های مردمی باشکوه تر از همیشه برگزار شود

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه با تاکید بر اینکه اهتمام مسئولان برای جلب مشارکت های مردمی در برگزاری آئین های مذهبی ضروری است، گفت: آئین های دهه امامت در سایه جلب مشارکت های مردمی هرچه با شکوه تر برگزار شود.
ادامه مطلب...

تاثر سیستم سلامت مراغه از مرگ مادر باردار/ قصور احتمالی در دست بررسی است

مراغه – ایرنا - سرپرست دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی مراغه گفت: با وجود اینکه در حدود 2 سال گذشته موردی از مرگ مادران باردار در این شهرستان گزارش نشده است، مرگ مادر 27 ساله ای که اولین دوره بارداری خود را تجربه کرده بود، حوزه سلامت این شهرستان را متاثر کرد.
ادامه مطلب...

ویزیت رایگان چهار هزار نفر از روستاییان مناطق محروم مراغه

مراغه – ایرنا - مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مراغه گفت: چهار هزار نفر از روستاییان مناطق محروم این شهرستان طی سال جاری توسط گروه های جهادی به صورت رایگان ویزیت شدند.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه:مسئولان اجرایی ارتباط مردمی را تقویت کنند

مراغه – ایرنا – معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان ویژه مراغه ضمن تقدیر از عملکرد برخی از دستگاه های اجرایی این شهرستان از مسئولان اجرایی خواست تا ارتباط با مردم را تقویت کنند.
ادامه مطلب...

امنیت در بستری از تعامل تحقق یافته است

مراغه - ایرنا - معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی مظهر امنیت داخلی کشور است، گفت: امنیت کنونی در بستری از تعامل و با همکاری دستگاه های ذیربط و مردم تحقق یافته است.
ادامه مطلب...

گره توسعه گردشگری مراغه با احیاء باغ راه شمال گشوده می شود

مراغه - ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه به ظرفیت های بی بدیل گردشگری این شهرستان اشاره کرد و گفت: گره توسعه گردشگری مراغه به عنوان یکی از هسته های کلیدی سند تدبیر و توسعه این شهرستان با احیاء باغ راه شمال گشوده می شود.
ادامه مطلب...

تیم ملی بزرگسالان سپک تاکرای کشور در مراغه اردو زد

مراغه – ایرنا – سرپرست دومین اردوی تیم ملی بزرگسالان سپک تاکرای کشورگفت: اردوی این تیم به مدت 10 روز از 14 تا 23 شهریور ماه جاری در مراغه برگزار می شود تا اعضای تیم خود را برای حضور در رقابت های جهانی 2016 میلادی تایلند /26 مهر 1394 شمسی/ آماده کنند.
ادامه مطلب...

پیشرفت فیزیکی 76 درصدی پروژه راه آهن مراغه به ارومیه

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از پیشرفت 76 درصدی پروژه راه‌آهن مراغه به ارومیه خبر داد.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه: طلاب باید توان رصد مسائل و تحلیل آن ها را داشته باشند

مراغه – ایرنا – نماینده ولی فقیه در مراغه با اشاره به هجمه های گسترده علیه دین اسلام و مذهب شیعه گفت: علم و عمل دو بازی طلبه ها برای مقابله با این هجمه هاست و یک طلبه با دارا بوددن این ویژگی ها توان رصد و تحلیل اتفاق های جامعه را کسب می کند.
ادامه مطلب...

عجبشیر در برخی مناطق با فضای آموزشی خالی و در برخی دیگر از مناطق با کمبود مواجه است

مراغه - ایرنا - فرماندار عجبشیر گفت:این شهرستان به علت کاهش جمعیت و مهاجرت ساکنان در برخی از روستاهای با فضاهای آموزشی خالی و در برخی مناطق نیز به دلیل افزایش جمعیت دانش آموزی با کمبود این فضاها مواجه است.
ادامه مطلب...