بهورزان، پیشگامان نظام سلامت

مراغه – ایرنا - خانه های بهداشتی خط مقدم عرضه خدمات سلامت در مناطق روستایی و مرکزی برای تلاش های جهادی بهورزان است؛ بهورزانی که به عنوان پیشگامان نظام سلامت نقش حیاتی در کاهش میزان مرگ و میر و عوارض حاملگی، پیشگیری از بیماری ها، نظارت ها و آموزش های بهداشتی و غیره دارند.
ادامه مطلب...

جشنواره غذاهای خانگی در مراغه برگزار شد

خانواده‌های مراغه‌ای در 30 غرفه با تهیه و فروش غذاهای خانگی از بیماران سرطانی حمایت کردند.
ادامه مطلب...

خواهرخوانده ولیعصر تهران در مراغه، الگوی روشنایی مدرن در معابر سبز

مراغه - ایرنا - چترهای چنار در خیابان شهید مصطفی خمینی(ره) مراغه بر خاطرات بسیاری از میهمانان این شهر تاریخی سایه افکنده؛ سایه ای که تا دیروز به روزهای آفتابی اختصاص داشت و امروز با نوآوری شرکت توزیع برق به الگوی روشنایی مدرن در معابر سبز و جلوه های زیبای شبانه تبدیل شده است.
ادامه مطلب...

8 تا 8 اخبار آذربایجان شرقی

تبریز – ایرنا - سخنان امامان و خطیبان جمعه، مشکلات زیست محیطی دفع زباله در اهر، برگزاری جشنواره غذا در مراغه به نفع کودکان سرطانی و هشدار مدیر جهاد کشاورزی اهر نسبت به جایگزینی سیب بومی قره قرمزی اهم اخبار استان در24 ساعت گذشته بودند.
ادامه مطلب...

بازسازی فضای موزه ای رصدخانه 800 ساله مراغه+ تصاویر

معاون سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور از بازسازی فضای موزه‌ای رصدخانه تاریخی مراغه خبر داد.
ادامه مطلب...

برگزاری جشنواره غذای سالم با طعم کمک به کودکان سرطانی در مراغه

مراغه – ایرنا – دست پخت کدبانوهای مراغه و طعم دلپذیرغذاهای سنتی درهشتمین جشنواره غذای سالم این شهرستان عرضه شد تا درآمد حاصل از این جشنواره به کودکان سرطانی مراغه اهدا شود.
ادامه مطلب...

روسیاهی عربستان در دل مسلمانان باقی می ماند

مراغه - ایرنا - امام جمعه مراغه با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت زائران خانه خدا در 18 شهریور 1366 شمسی توسط ماموران رژیم آل سعود گفت: روسیاهی عربستان از اتفاق های حج همانند زخمی تازه در دل مسلمانان باقی می ماند.
ادامه مطلب...

تند باد در مراغه برق قسمتی از شهر را قطع و تردد را مختل کرد

مراغه – ایرنا – وزش باد شدید که از صبح روز جاری/پنج شنبه/ در مراغه آغاز شده بود، به شکسته شدن یک اصله درخت افرا در مقابل سینما ارشاد این شهرستان منجر شد که قطع شدن برق قسمتی از شهر و اختلال در تردد خودروها را به دنبال داشت .
ادامه مطلب...

انتشار کتاب فرهنگ سازها اثری از پژوهشگر مراغه ای

مراغه – ایرنا – دانشنامه ای برای آلات موسیقی با عنوان فرهنگ سازها اثری از طغرل طهماسبی، پژوهشگر مراغه ای توسط انتشارات سوره و با تکیه بر اسناد مکتوب یک هزار ساله ایران منتشر شد.
ادامه مطلب...

مراغه میزبان وزنه برداران نوجوان کشور

مراغه – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این شهرستان به عنوان خاستگاه نخستین باشگاه وزنه برداری ایران از 21 تا 23 شهریور سال جاری میزبان وزنه برداران نوجوان کشور است.
ادامه مطلب...