کشف یک تن مواد غذائی فاسد از یک فروشگاه در مراغه 

مراغه- ایرنا- معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه گفت: در راستای نظارت بهداشتی بر اماکن عمومی در قالب طرح شهید سلیمانی، یک تن مواد غذائی فاسد و تاریخ گذشته از یک فروشگاه در این شهرستان کشف و توقیف شد.
ادامه مطلب...

نخستین واکسن کرونا در مراغه تزریق شد

مراغه- ایرنا- نخستین واکسن کرونا در مراغه با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار و رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی این شهرستان تزریق شد.
ادامه مطلب...

۲۲ بهمن، نویدبخش استقلال، آزادی و استکبار ستیزی

مراغه- ایرنا- ۲۲ بهمن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی سرآغازی برای تحقق ارمان های اسلام ناب محمدی (ص) و نویدبخش استقلال، آزادی و استکبار ستیزی ملت بزرگ ایران است.
ادامه مطلب...

ظرفیت بخش ویژه بیمارستان امیرالمومنین مراغه به ۳۲ تخت افزایش یافته...

مراغه- ایرنا- رئیس دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: بیمارستان امیرالمومنین (ع) در کنار سایر مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان به ارائه خدمات مربوط به کنترل بیماری کرونا مشغول بوده و با هدف رسیدگی بهتر به مبتلایان، ظرفیت پذیرش بیمار در بخش‌های ویژه آن از ۱۱ تخت به ۳۲ تخت افزایش یافته است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: تربیت قرآنی علت اصلی غلبه انقلاب اسلامی بر دشمنان...

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری گفت: تربیت قرآنی علت اصلی غلبه انقلاب اسلامی بر دشمنان است و انقلاب در سایه قرآن کریم مقابل طاغوت به پیروزی رسید.
ادامه مطلب...

کشف ۲۸ دستگاه ماینر قاچاق  از ۲ واحد صنفی و مسکونی در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: با تلاش ماموران پلیس ۲۸ دستگاه ماینر غیرمجاز قاچاق از ۲ واحد صنفی و مسکونی در این شهرستان کشف شد.
ادامه مطلب...

۳ تولیدکننده بخش کشاورزی مراغه به عنوان نمونه کشوری شناخته شدند

مراغه- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: سه تولیدکننده محصولات کشاورزی این شهرستان به عنوان تولیدکنندگان نمونه کشوری شناخته شدند.
ادامه مطلب...

شکارچیان متخلف در مراغه دستگیر شدند

مراغه - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مراغه گفت: پنج شکارچی متخلف که اقدام به شکار بدون مجوز کرده بودند، از سوی محیط‌بانان دستگیر شدند.
ادامه مطلب...

۹ دفتر پیشخوان خدمات دولت در مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه - ایرنا - همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر ۹ دفتر پیشخوان خدمات دولت با هزینه ۹۰۰ میلیون تومان با سرمایه بخش خصوصی در مراغه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

طرح پرورش گوسفند داشتی با ظرفیت ۱۰۰ راس در هشترود به بهره‌برداری رسید

مراغه - ایرنا - طرح پرورش گوسفند داشتی با ۱۰۰ راس ظرفیت و یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری در هشترود مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
ادامه مطلب...