حمایت از فلسطین در برابر استکبار مهمترین آرمان امام (ره) است

مراغه – ایرنا – فرماندار مراغه گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین و کشورهای گرفتار در دسیسه های استکبار و صهیونیسم مهمترین آرمان امام راحل است.
ادامه مطلب...

مردم مراغه همصدا با امت اسلام فریاد مرگ بر اسرائیل سر دادند

مراغه - ایرنا - مردم ولایت مدار و روزه دار مراغه همزمان با روز جهانی قدس همصدا با امت اسلامی با حضور در راهپیمایی فریاد مرگ بر اسرائیل سر داده و آزادی فلسطین را خواستار شدند.
ادامه مطلب...

روز قدس و آزادی فلسطین به آرمانی سیاسی و عبادی تبدیل شده است

مراغه – ایرنا – امام جمعه مراغه گفت: روز قدس و آزادی فلسطین از چنگال رژیم صهیونیستی به آرمانی سیاسی و عبادی تبدیل شده و اکنون در حال رسیدن به نتیجه است.
ادامه مطلب...

ثبت نام از سوارکاران کشور برای مسابقه های جام سهند مراغه

مراغه – ایرنا – رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: از سوارکاران کشور برای شرکت در مسابقه های سوارکاری استقامت جام سهند این شهرستان پذیرش و ثبت نام می شود.
ادامه مطلب...

کسب رتبه اول خوداشتغالی کشور از سوی مرکز ترک اعتیاد گلستان مراغه

مراغه – ایرنا - دبیر مرکز بهبودی و اقامتی میان مدت گلستان مراغه گفت: این مرکز از دو دیدگاه بهداشتی و خوداشتغالی رتبه اول کشوری را به خود اختصاص داده است.
ادامه مطلب...

خسارت سه هزار و 310 میلیارد ریالی سیل و تگرگ به آذربایجان شرقی

مراغه - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی گفت: این استان در 10 روز گذشته بر اثر بارندگی های شدید باران، تگرگ و بروز سیل متحمل سه هزار و 310 میلیارد ریال خسارت شده است.
ادامه مطلب...

پیش بینی 25 پایگاه اوقات فراغت برای فعالیت های قرآنی وفرهنگی درمراغه

مراغه - ایرنا - رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مراغه گفت: 25 پایگاه اوقات فراغت جوانان و نوجوانان برای فعالیت های قرآنی، فرهنگی و هنری در این شهرستان پیش بینی شده است.
ادامه مطلب...

کشف دو میلیارد و 220 میلیون ریال کالای قاچاق در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: دو میلیارد و 220 میلیون ریال کالای قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شد.
ادامه مطلب...

آغاز برداشت گندم و جو از 35 هزار هکتار از اراضی مراغه

مراغه – ایرنا – مدیر جهاد کشاورزی مراغه گفت: عملیات برداشت گندم و جو از 35 هزار هکتار از اراضی زیرکشت این شهرستان آغاز شد.
ادامه مطلب...

رسیدگی به امور مددجویان در اولویت کاری سازمان ها باشد

مراغه – ایرنا – فرماندار ویژه مراغه گفت: رسیدگی به امور مددجویان و نیازمندان باید در اولویت برنامه خدماتی مسئولان نهادها و سازمان ها باشد.
ادامه مطلب...