خواب آلودگی منتخب مردم مراغه در مجلس را به کام مرگ برد

ادامه مطلب...

گرد و غبار آسمان مراغه را خاکستری کرد

مراغه – ایرنا – گرد و غبار و وزش باد از صبح امروز موجب آلودگی هوای مراغه و کاهش دید افقی در این شهرستان شده است.
ادامه مطلب...

ایجاد دانشکده فنی و مهندسی دانشکاه آزاد مراغه تصویب شد

مراغه - ایرنا - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مراغه گفت: ایجاد دانشکده فنی و مهندسی این واحد با نظر شورای گسترش دانشگاه آزاد اسلامی به تصویب رسید.
ادامه مطلب...

سدعلویان مراغه در آستانه سرریز است

مراغه - ایرنا - مدیر امور آب منطقه ای مراغه گفت: سد علویان این شهرستان هم اکنون با ذخیره 94.5 درصد از ظرفیت، در آستانه سرریز قرار گرفته است.
ادامه مطلب...

مرگ دوپینگی در کمین جوانان مراغه ای

مراغه - ایرنا - قهرمانی و نام آور شدن، آرزوی هر جوانی است و بسیاری از آنان برای کوتاه کردن مسیر تحقق آن ، بدون آگاهی گام در مسیر اشتباهی می گذارند که بجای کسب سلامتی و در نهایت ایستادن بر سکوهای قهرمانی، به خوابیدن در بستر بیماری های مختلف و مرگ زود هنگام منجر می شود.
ادامه مطلب...

نمایندگان منتخب باید به دنبال تحقق وعده های خود باشند

مراغه – ایرنا – امام جمعه موقت مراغه گفت: نمایندگان منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی باید به دنبال تحقق وعده های خود باشند.
ادامه مطلب...

تضمین سلامت نوزاد در کنار مادر مهمترین هدف ماما است

مراغه – ایرنا – سرپرست دانشکده علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی مراغه گفت: تضمین سلامت نوزاد در کنار مادر از مهمترین اهداف ماماها بوده و در این زمینه از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی کنند.
ادامه مطلب...

آزادی سه زندانی جرایم مالی مراغه همزمان با عید مبعث

مراغه – ایرنا – سه زندانی جرایم غیر عمد مالی زندان مراغه با کمک خیران و عزاداران حسینی مراغه همزمان با 27 رجب و عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) آزاد شدند.
ادامه مطلب...

یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی مراغه برترین های خود را شناخت

مراغه – ایرنا - یازدهمین جشنواره هنرهای تجسمی مراغه با عنوان سفیران هنر و مهربانی با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
ادامه مطلب...

بازنشستگان فرهنگی گنجینه های آموزش و پرورش هستند

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: بازنشستگان فرهنگی به عنوان گنجینه های با ارزش تعلیم و تربیت سه دهه از عمر خود را صرف خدمت رسانی به مردم کرده اند.
ادامه مطلب...