مسیرهای تقاطع همسطح راه آهن به سامانه هوشمند مجهز می شوند

مراغه - ایرنا - مدیرکل راه آهن آذربایجان شرقی گفت: مسیرهای تقاطع همسطح راه آهن در سال 95 به سامانه کنترل اتوماتیک و هوشمند مجهز می شوند.
ادامه مطلب...

پرداخت هشت میلیارد ریال به طرح های اقتصاد مقاومتی در مراغه

مراغه – ایرنا – مسئول قرارگاه بسیج سازندگی مراغه گفت: در سال مالی جاری هشت میلیارد ریال به طرح های اقتصاد مقاومتی این شهرستان پرداخت شده است.
ادامه مطلب...

معلم جامعه را از جهل رهایی و به سوی تفکر و تعقل سوق می دهد

مراغه – ایرنا – رئیس اداره تبلیغات اسلامی مراغه گفت: معلم، افراد جامعه را از جهل و نادانی رها ساخته و به سوی تفکر و تعقل سوق می دهد.
ادامه مطلب...

وظیفه تربیت انسان ها بر شان و منزلت شغل معلمی افزوده است

مراغه - ایرنا - شهردار قره آغاج گفت: وظیفه تربیت انسان به عنوان اشرف مخلوقات نظام هستی از سوی معلمان بر شان و منزلت شغل معلمی افزوده است.
ادامه مطلب...

خیز مراغه برای رقابت با شهرهای صاحب نام در عرصه گردشگری

مراغه – ایرنا – رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مراغه گفت: انتخاب مراغه به عنوان شهر قابل تقدیر در حوزه گردشگری در عملکرد نوروز 95 و قرار گرفتن در بین هفت شهر قابل تقدیر گردشگری کشور، آغاز خیز این شهرستان برای رقابت در حوزه گردشگری با شهرهای برتر است.
ادامه مطلب...

روشنگری لازمه تحقق جامعه ای سعادتمند است

مراغه – ایرنا – نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: عمیق نگری به مسائل و روشنگری توسط معلمان لازمه تحقق جامعه ای سعادتمند و موفق است.
ادامه مطلب...

خیز مراغه برای رقابت با شهرهای قدر در عرصه گردشگری

رئیس میراث فرهنگی مراغه گفت: قرار گرفتن مراغه در بین 7 شهر قابل تقدیر گردشگری کشور را آغازی بر تلاش هرچه بیشتر این شهرستان در ارائه خدمات بهتر در راستای جذب گردشگر و خدمات‌رسانی به آنها عنوان کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه بر افزایش اختیار شوراهای اسلامی تاکید کرد

مراغه – ایرنا – معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: مجلس شورای اسلامی باید نسبت به افزایش اختیارات شوراهای اسلامی برنامه ای مدون داشته باشد.
ادامه مطلب...

کشف شش کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه – ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه گفت: شش کیلو گرم مواد مخدر از نوع گراس در این شهرستان کشف و یک نفر دستگیر شد.
ادامه مطلب...

معلم پناهگاه جامعه برای رسیدن به سعادت است

مراغه – ایرنا – مدیر آموزش و پرورش مراغه با بیان اینکه معلم پناهگاه جامعه برای رسیدن به سعادت و آگاهی است گفت: معلمی به عنوان مشاغل ارزشمند جامعه، همان رسالت خطیر انبیا را در مبارزه با جهل و نادانی برعهده دارند.
ادامه مطلب...