بازدید معاون وزیر ارتباطات از اولین کارخانه تولید تبلت کشور در مراغه

مراغه- ایرنا- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه جمعی از مسئولان کشوری و استانی از بخش های مختلف خط تولید اولین کارخانه تبلت کشور در مراغه بازدید کرد. عکس از: ابراهیم مطلوبی
ادامه مطلب...

۲۰ درصد از نیاز کشور به تبلت و گوشی همراه در داخل تولید خواهد شد

مراغه- ایرنا- معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: براساس پیش بینی‎های انجام شده، ۲۰ درصد از نیاز کشور به تبلت و گوشی همراه در داخل تولید خواهد شد.
ادامه مطلب...

پلمب ۲۱ واحد صنفی متخلف در مراغه

مراغه- ایرنا- فرمانده انتظامی مراغه از پلمب ۲۱ واحد صنفی متخلف و کشف محموله سه تنی آرد قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: دستگاه های اجرایی برای رونق تولید همکاری کنند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان در راستای ایجاد اشتغالزایی و توسعه و رونق واحدهای تولیدی ملزم به همکاری با واحدهای تولیدی هستند.
ادامه مطلب...

امام جمعه مراغه بر صیانت از نخبگان و شخصیت‌های علمی تاکید کرد

مراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به ترور شهید محسن فخری زاده گفت: با توجه به نقشه های شوم نظام سلطه، صیانت از نخبگان و شخصیت‌های تاثیرگذار کشورمان، مورد اهتمام بیش از پیش نهادهای متولی امر قرار گیرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: اشتغال جامعه معلولان در اولویت قرار دارد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: موضوع اشتغالزایی جامعه معلولان شهرستان اولویت بوده و برنامه‌ریزی هایی در این خصوص انجام شده است.
ادامه مطلب...

اورژانس مراغه سه هزار و ۴۰۰ ماموریت امدادی انجام داد

مراغه- ایرنا- رییس فوریت پزشکی و اورژانس مراغه از انجام بسه هزار و ۴۰۰ ماموریت امدادی و خدماتی از سوی اورژانس این شهرستان در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

آموزش رایگان مجازی در ۱۸۶ مدرسه مراغه اجرا می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: آموزش رایگان مجازی ویژه پیش دبستانی‌ها در ۱۸۶ مدرسه این شهرستان اجرا می‌شود.
ادامه مطلب...

دادرسی الکترونیک در زندان‌های آذربایجان‌شرقی راه‌اندازی می‌شود

مراغه - ایرنا - مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌شرقی از راه‌اندازی دادرسی الکترونیک در تمامی زندان‌های استان تا پایان هفته آینده خبر داد و گفت: برای اجرای این طرح، ۸۰۰ میلیون تومان هزینه می‌شود.
ادامه مطلب...

هشت استاد دانشگاه مراغه در بین ۲ درصد دانشمندان برتر جهان

مراغه - ایرنا - رییس دانشگاه مراغه گفت: براساس آخرین لیست دانشمندان برتر ۲ درصد جهان در سال ۲۰۱۹، هشت استاد و عضو هیات علمی این دانشگاه جزو این دانشمندان معرفی شدند.
ادامه مطلب...