مددجویان بهزیستی مراغه بیش از سه میلیارد تومان تسهیلات اشتغال گرفتند

مراغه - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی و توسعه فرمانداری ویژه مراغه گفت: از ابتدای سال تاکنون سه میلیارد و یکصد میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی از محل اعتبارات بند ب تبصره ۱۶ به مددجویان و معلولان بهزیستی شهرستان پرداخت شد.
ادامه مطلب...

سردار سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت و سیاستمداری متعهد بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده جبهه مقاومت در منطقه خاور میانه و سیاستمداری متعهد در عصر حاضر بود.
ادامه مطلب...

معاون وزیر صمت: متاسفانه تاکنون از لحاظ صنعتی در مراغه کار زیادی انجام نشده

مراغه - ایرنا - معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت از سرمایه‌گذاری ۱۴۰ هزار میلیارد تومانی این وزارتخانه در صنعت کشور در هشت ماه امسال خبر داد و گفت: شاهد رشد بالایی در این زمینه بودیم.

ادامه مطلب...

سردار سلیمانی فرمانده بزرگ جبهه مقاومت و سیاستمداری متعهد بود

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده بزرگ جبهه مقاومت در منطقه خاور میانه و سیاستمداری متعهد در عصر حاضر بود.
ادامه مطلب...

هشت مدرسه خیرساز در مراغه در حال احداث است

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به کمبود فضای آموزشی در برخی نقاط این شهرستان، گفت: هم اکنون هشت مدرسه خیرساز در شهرستان در حال احداث است.
ادامه مطلب...

۱۷ درصد از زندانیان آذربایجان‌شرقی با اجرای طرح پایش آزاد شدند

مراغه - ایرنا - مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی آذربایجان‌شرقی از آزادی ۱۷ درصد از زندانیان استان با اجرای طرح پایش زندانیان خبر داد.
ادامه مطلب...

تعاونی دهیاران بخش مرکزی مراغه تعاونی برتر کشوری شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی این شهرستان در نهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب و معرفی شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۱۴.۳ کیلومتر از شبکه آب و فاضلاب مراغه اصلاح شد

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، ۱۴ کیلومتر و ۳۷۱ متر از شبکه آب و فاضلاب در مناطق شهری و روستایی این شهرستان اصلاح و توسعه یافته است.
ادامه مطلب...

۹۸۰ تست سریع تشخیص کرونا در مراغه انجام شد

مراغه - ایرنا - رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی مراغه با اشاره به آغاز اجرای تست‌های سریع تشخیص کرونا در این شهرستان گفت: تاکنون ۹۸۰ تست سریع در مراکز بهداشتی و نقاط مختلف این شهرستان انجام شده است.
ادامه مطلب...

محموله‌های خشکبار و رایانه قاچاق در مراغه کشف شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف ۲ محموله خشکبار، انواع لوازم خودرو و رایانه قاچاق در این شهرستان خبر داد.
ادامه مطلب...