۴۲.۷ میلیارد تومان تسهیلات مشاغل در مراغه پرداخت شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: حدود ۴۲ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان تسهیلات مشاغل خانگی، اشتغال روستایی و حمایت از واحدهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان پرداخت شد.
ادامه مطلب...

احداث شبکه فاضلاب زیباشهر مراغه با سه میلیارد تومان اعتبار

مراغه - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مراغه از احداث شبکه جمع‌آوری فاضلاب شهری زیباشهر خبرداد و گفت: برای این منظور حدود سه میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.
ادامه مطلب...

وایرال انتخاباتی کمبودهای میراث فرهنگی در مراغه

مراغه - ایرنا - برخی کمبودها در حوزه میراث فرهنگی مراغه این روزها در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده و نکته جالب توجه اینکه تعدادی از اصحاب رسانه نیز با وجود اینکه نسبت به شرایط تحریم و کرونا و محدودیت‌های ناشی از آن آگاهی دارند، به جای روشنگری، با این جریان انتخاباتی همسو شده‌اند.
ادامه مطلب...

هزار دانش‌آموز مراغه‌ای به صورت حضوری در امتحانات شرکت می‌کنند

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: در سال تحصیلی جاری، یک هزار دانش آموز به صورت حضوری در امتحانات نهایی ترم اول در این شهرستان شرکت می‌کنند.
ادامه مطلب...

کارمندان در وقت اداری کارهای شخصی را انجام ندهند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: کارمندان نباید در وقت اداری کارهای شخصی را انجام دهند، وقت اداری زمان رسیدگی به مسکلات مردم و تکریم ارباب رجوع است.
ادامه مطلب...

کشتارگاه‌ها موظف به رعایت دستورالعمل‌های زیست محیطی هستند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: کشتارگاه‌ها موظف به رعایت دستورالعمل‌های زیست محیطی بوده و هرگونه کوتاهی و کم‌کاری در این زمینه قابل قبول نیست.
ادامه مطلب...

سهم ناچیز مراغه از صنایع فرآوری سیب

مراغه - ایرنا - آذربایجان‌شرقی از لحاظ سطح زیرکشت و حجم تولید سیب در رتبه دوم کشور و مراغه در رده نخست این استان قرار دارد، اما سهم سیب کاران مراغه ای از صنایع فرآوری آن در قالب تولید آبمیوه، نکتار، کمپوت یا پوره، تنها یک واحد است و بخش قابل توجهی از سیب درجه ۲ یا سه آن به سودآوری مطلوب نمی‌رسد.
ادامه مطلب...

پرداخت ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای آسیب دیده از کرونا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون برنامه‌ریزی فرماندار مراغه از پرداخت ۲۲ میلیارد تومان تسهیلات برای واحدهای آسیب دیده از کرونا در این شهرستان در سالجاری خبرداد.
ادامه مطلب...

شهرک صنعتی صنایع تبدیلی و غذایی در مراغه ایجاد می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: شهرک صنعتی صنایع تبدیلی و غذایی در بخش کشاورزی در این شهرستان ایجاد خواهد شد.
ادامه مطلب...

ورزشکار مراغه‌ای قهرمان مسابقات قویترین مردان کشور شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: برای نخستین بار در تاریخ ورزش بدنسازی و قویترین مردان، آرش سلیمی در دسته منفی ۹۵ کیلوگرم با اقتدار قهرمان مسابقات قویترین مردان کشور شد.
ادامه مطلب...