سرمایه‌گذاری ۳۹۳ میلیارد تومانی در شهرک صنعتی مراغه

مراغه - ایرنا - مدیر شهرک صنعتی مراغه از جذب و سرمایه‌گذاری ۳۹۳ میلیارد تومانی در این شهرک در سال گذشته در قالب هشت طرح سرمایه‌گذاری خبرداد.
ادامه مطلب...

اعتبارات دولتی برای ایجاد زیرساخت در آموزش و پرورش کافی نیست

مراغه - ایرنا - معاون مدیرکل سازمان نوسازی مدارس آذربایجان‌شرقی گفت: اعتبارات دولتی برای رفع مشکلات و ایجاد زیرساخت‌ها در آموزش و پرورش کافی نبوده و باید از ظرفیت‌های خیران در این زمینه استفاده کرد.
ادامه مطلب...

فرماندار مراغه: حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات شهرستان نیازمند حرکت...

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه بر رفع مشکلات اینترنت و آنتن‌دهی در این شهرستان تاکید کرد و گفت: حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در شهرستان نیازمند حرکت جدی و قوی است.
ادامه مطلب...

دهیاران بازوان توانمند دولت در محرومیت‌زدایی از روستاها هستند

مراغه- ایرنا- معاون عمرانی فرماندار مراغه با اشاره به نقش دهیاری ها در توسعه روستایی گفت: دهیاران با توجه به شناختی که از مشکلات روستاها دارند در محرومیت زدایی، رفع مشکلات و نیز عمران روستاها بازوان توانمند دولت هستند.
ادامه مطلب...

حضور ورزشکار مراغه‌ای در دوره مربیگری آنلاین سپک تاکرای آسیا

مراغه - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان مراغه از حضور غلامرضا عبدی ورزشکار مراغه‌ای در نخستین دوره مربیگری آنلاین سطح یک سپک تاکرای آسیا خبر داد.
ادامه مطلب...

حراست مسوولیتی خطیر و حساس در دستگاه‌هاست

مراغه - ایرنا - فرماندار مراغه به مسوولیت خطیر و حساس حراست در دستگاه‌ها اشاره کرد و گفت: اجرای صحیح ماموریت‌های محوله و تبعیت از اصول و معیارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، باید از اصلی‌ترین دغدغه‌های مسوولان و کارکنان حراست باشد.
ادامه مطلب...

وداع مردم مراغه با شهید مدافع وطن

ایرنا - مراغه - پیکر مطهر شهید مدافع وطن ستوان سوم تقی بهره‌ور امروز یکشنبه با حضور خانواده شهید و مسوولان شهرستانی تشییع شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

ستاد کرونای مراغه: مراسم تشییع شهید بهره‌ور به صورت رسمی برگزار نخواهد...

مراغه - ایرنا - ستاد مبارزه با کرونای مراغه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به وضعیت حاد ویروس کرونا در این شهرستان، مراسم تشییع و بزرگداشت شهید ستوان سوم تقی بهره‌ور به صورت رسمی و جمعی برگزار نخواهد شد.
ادامه مطلب...

کشف محموله‌های البسه قاچاق در مراغه 

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف محموله های البسه خارجی قاچاق از ۲ دستگاه اتوبوس در این شهرستان خبرداد.  
ادامه مطلب...

تحقق ۸۵,۵ میلیارد تومانی بودجه مصوب شهرداری مراغه در سال ۹۸

مراغه - ایرنا - شهردار مراغه از تحقق ۹۶ درصدی بودجه مصوب شهرداری در سال ۹۸ خبر داد و گفت: بودجه مصوب این شهرداری در سال گذشته ۸۹ میلیارد تومان بود که ۸۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن محقق شد.
ادامه مطلب...