بیش از ۳۵هزار نفر از کارگران مراغه زیر پوشش بیمه هستند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مراغه گفت: هم اکنون ۳۵ هزار و ۵۵۱  نفر از کارگران و خانواده های آنان در این شهرستان زیر پوشش بیمه اجباری قرار دارند.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: جریان‌های سیاسی کشور تخریب را کنار بگذارند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به اینکه کشور در آستانه انتخاباتی مهم قرار دارد، گفت: جریان‌ها و جناح‌های ساسی در آستانه انتخابات تخریب را کنار بگذارند و اخلاق اسلامی، علوی و رمضانی را در پیش بگیرند.
ادامه مطلب...

بی‌طرفی و رعایت قانون از اصول مورد توجه بازرسان انتخابات است

مراغه - ایرنا - رییس هیات بازرسی انتخابات مراغه گفت: پویایی، اشرافیت، بی‌طرفی و رعایت قانون از اصول مورد توجه بازرسان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات ریاست جمهوری است که امسال در تاریخ ۲۸ خردادماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.
ادامه مطلب...

اعضای شورای هماهنگی امور خیریه شهرستان مراغه معرفی شدند

مراغه - ایرنا - رییس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه گفت: اسامی ۹ نفر به عنوان اعضای شورای هماهنگی امور خیریه از سوی این اداره به اداره کل ارسال شده بود که از سوی کمیسیون امور خیریه استان تایید و معرفی شدند.
ادامه مطلب...

خیر مراغه‌ای اجاره بهای مغازه‌های خود را بخشید

مراغه- ایرنا- پریسا پاشایی مالک پاساژ امیر و خیر مراغه‌ای با توجه به تعطیلی بازار در پی اعمال محدودیت‌های کرونایی، در اقدامی خداپسندانه اجاره بهای اردیبهشت ماه ۳۵ باب مغازه را بخشید.
ادامه مطلب...

توزیع ۳ هزار بسته معیشتی  و ۲۰ هزار پرس غذای گرم در مراغه آغاز شد

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه مراغه گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان سه هزار بسته معیشتی و ۲۰ هزار پرس غذای گرم در این شهرستان توزیع می‌شود.
ادامه مطلب...

فرماندار: گروه‌های شغلی یک و ۲ از امروز در چاراویماق حق فعالیت دارد

مراغه - ایرنا - فرماندار چاراویماق گفت: با توجه به نارنجی شدن وضعیت کرونایی شهرستان و طبق مصوبه ستاد ملی مقابله کرونا، گروه‌های شغلی یک و ۲ از امروز با رعایت دستورالعمل‌های ستاد و پروتکل‌های بهداشتی حق فعالیت دارد.
ادامه مطلب...

مادر شهیدان میرسلامی فردوس در مراغه به فرزندان شهیدش پیوست

مراغه - ایرنا - مادر مکرم شهیدان حسن و حسین میرسلامی فردوس از شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس در مراغه به فرزندان شهیدش پیوست.
ادامه مطلب...

تامین اجتماعی در ساخت بزرگترین بیمارستان منطقه در مراغه مشارکت می‌کند

مراغه- ایرنا- نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر به کلنگ‌زنی بیمارستان ۳۵۰ تختخوابی مراغه طی سال جاری و ردیف بودجه آن اشاره کرد و گفت: تامین اجتماعی نیز با اضافه کردن ۱۵۰ تخت دیگر به این بیمارستان موافقت کرد تا با مشارکت این سازمان، بزرگترین بیمارستان منطقه پس از تبریز در مراغه احداث شود.
ادامه مطلب...

دستور فرماندار مراغه برای حل مشکلات منطقه صنعتی علمدار

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه دستور حل مشکلات منطقه صنعتی علمدار را داد و گفت: دستگاه‌های متولی با تمام توان برای حل مشکلات این منطقه اهتمام داشته باشند.
ادامه مطلب...