رزمایش کمک‌های مومنانه در مراغه

مراغه - ایرنا - مرحله نخست رزمایش کمک‌های مومنانه با هدف حمایت از اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا، در پایگاه‌ها و حوزه ‌ای مقاومت بسیج مراغه با توزیع ۲ هزار بسته غذایی آغاز شد. عکس از: ابراهیم مطلوبی
ادامه مطلب...

حرکت‌های خودجوش مردم ایران در ایام کرونا بی‌نظیر است

مراغه - ایرنا - عضو خبرنگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: حرکت‌های خودجوش و نیکوکارانه مردم ایران در ایام کرونا برای حمایت از اقشار نیازمند، در دنیا بی‌نظیر است.
ادامه مطلب...

۵ هزار خانوار نیازمند مراغه‌ای بسته معیشتی دریافت می‌کنند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه مراغه با اشاره به طراحی سامانه نیروی انسانی بسیج گفت: ۵ هزار خانوار نیازمند که به خاطر شیوع بیماری کرونا آسیب دیده‌اند در این سامانه ثبت نام کرده‌اند که بسته‌های معیشتی دریافت می‌کنند.
ادامه مطلب...

آموزش و پرورش مراغه در روزهای کرونایی جهادی عمل کرد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: آموزش و پرورش شهرستان در روزهای اوج شیوع کرونا با همکاری در کنترل ورودی و خروجی شهر، ضدعفونی و گندزدایی شهر و آماده‌سازی و توزیع مواد غذایی در بین نیازمندان به صورت جهادی عمل کرده و فعالیت‌های جهادی آنها همچنان ادامه دارد.
ادامه مطلب...

کشت مکانیزه نخود برای نخستین بار در مراغه اجرا شد

تبریز- محصول نخود برای نخستین بار در مراغه به صورت مکانیزه و با دستگاه‌های تولید داخل کاشته شد.
ادامه مطلب...

مشارکت پیام‌آوران سلامت در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: نیروهای مردمی با عنوان «پیام آوران سلامت» در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در اماکن عمومی مشارکت می‌کنند.
ادامه مطلب...

حفظ شان و منزلت ماه مبارک رمضان ضروری است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه حفظ شان و منزلت ماه مبارک رمضان را ضروری دانست و گفت: حکم روزه‌داری در روزهای کرونایی به طور کامل مشخص است.
ادامه مطلب...

حدود ۳۲ درصد جمعیت مراغه در بافت ناکارآمد سکونت دارند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به اینکه ۳۱.۷۱ درصد جمعیت شهر مراغه در بافت ناکارآمد سکونت دارند، گفت: از نظر فضای زیستی، بهداشتی، فرهنگی و بسیاری دیگر از موارد در این مناطق کمبود وجود دارد که ستاد هماهنگی بازآفرینی پایدار شهری موظف به رسیدگی و رفع کمبودهاست.
ادامه مطلب...

افزایش سرعت تشخیص کرونا در مراغه با راه‌اندازی آزمایشگاه تخصصی

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با آغاز به کار آزمایشگاه تخصصی تشخیص ملکولی ویروس کرونا در شهرستان، پایش بیماران کرونایی و نتایج آزمایشات سرعت گرفت.
ادامه مطلب...

سارق حرفه‌ای مغازه‌ها در مراغه دستگیر شد 

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارق حرفه‌ای مغازه‌ها و واحدهای صنفی در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...