رادیو اینترنتی کشاورزی در هشترود راه‌اندازی شد

مراغه - ایرنا -  مدیر جهاد کشاوزی هشترود از راه‌اندازی رادیو اینترنتی کشاورزی به منظور ترویج پیام‌ها و دستیابی کشاورزان به آموزش‌های لازم در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

بخشداری مراغه بیش از ۱۰ میلیارد تومان در عمران روستاها هزینه کرد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه از اجرای ۱۰ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان طرح عمرانی در روستاهای این بخش شهرستان در سال ۹۸ خبر داد و گفت: توزیع عادلانه امکانات و توسعه روستاها از لحاظ عمرانی و زیرساختی از اهداف اجرای این طرح هاست.
ادامه مطلب...

شهریه مدارس هیات امنایی مراغه افزایش نمی‌یابد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: با توجه به شرایط موجود و شیوع بیماری کرونا و آسیب‌ها و خسارت‌های مادی ناشی از آن، امسال افزایشی در شهریه مدارس هیات امنایی شهرستان نخواهیم داشت.
ادامه مطلب...

معاون فرماندار مراغه: با تخلفات در زمینه منابع آبی برخورد می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار مراغه از دستگاه‌های متولی و اجرایی شهرستان خواست تا با تخلفات در زمینه منابع آبی برخورد کنند.
ادامه مطلب...

ایجاد نشاط در پساکرونا در کاهش آسیب‌های اجتماعی ضروری است

مراغه - ایرنا - معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه گفت: ایجاد نشاط اجتماعی در ایام پساکرونا، زمینه‌ساز کاهش آسیب‌های اجتماعی در سطح جامعه خواهد بود و باید مورد توجه تمامی نهادهای فرهنگ‌ساز شهرستانی قرار گیرد.
ادامه مطلب...

رزمایش کمک مومنانه جامعه ورزشی مراغه

ایرنا - مراغه - رزمایش کمک مومنانه جامعه ورزشی مراغه در قالب قرارگاه جهادی شهید ورزشکار علی کنعانی با آماده سازی و توزیع ۵۰۰ بسته معیشتی در مرحله نخست بین نیازمندان آغاز شد. عکس از سجاد عبدی
ادامه مطلب...

جامعه ورزش مراغه با کمک مومنانه روحیه پهلوانی را به نمایش گذاشتند

مراغه - ایرنا - جامعه ورزش مراغه در سالروز شهادت امام علی (ع) و با الگو گرفتن از رفتار آن حضرت، در طرح کمک مومنانه شرکت کرده و روحیه پهلوانی را به نمایش گذاشتند.
ادامه مطلب...

مواسات در حق یکدیگر از ویژگی‌های بارز فرد مسلمان است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه دست‌گیری و کمک به نیازمندان را از خصوصیات مسلمانان عنوان کرد و گفت: مواسات در حق یکدیگر از ویژگی‌های بارز فرد مسلمانان است و در ترویج این فرهنگ پسندیده باید از هم سبقت بگیریم.
ادامه مطلب...

دستگاه‌های اجرایی برای اشتغال و جهش تولید تلاش کند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با تاکید بر لزوم حمایت از سرمایه‌گذاری و تولید گفت: همت و عزم تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید در جهت توسعه اشتغال و جهش تولید باشد.
ادامه مطلب...

رعایت‌نکردن فاصله‌گذاری اجتماعی موجب شیوع مجدد کرونا می‌شود

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه با اشاره به افزایش آمار کرونا در این شهرستان در چند روز گذشته، گفت: اگر مردم فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند شاهد شیوع مجدد و افزایش آمار کرونا خواهیم بود.
ادامه مطلب...