معاون فرماندار مراغه: وضعیت زیست محیطی شورچمن نگران‌کننده است

مراغه- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی فرماندار مراغه گفت: هم اکنون به دلیل تخلیه نخاله‌ها و زباله‌ها، وضعیت زیست محیطی منطقه شورچمن در این شهرستان نگران‌کننده است.
ادامه مطلب...

دستان خالی کشاورزان مراغه‌ای در بلایای طبیعی

مراغه - ایرنا - غفلت از مشکلات حوزه کشاورزی و نبود برنامه‌ریزی برای مقابله با بلایایی همچون سرمازدگی و تگرگ، موجب وارد آمدن خسارات جبران‌ناپذیر شده و کشاورزان مراغه به جای دروکردن محصولات خود، چوب بی‌تدبیری نهادهای مسوول را می‌خورند.
ادامه مطلب...

۱۸.۵ میلیارد تومان برای طرح‌های برق مراغه هزینه شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره توزیع نیروی برق شهرستان مراغه گفت: سال گذشته برای اجرای طرح های برق در این شهرستان ۱۸.۵ میلیارد تومان هزبنه شد.
ادامه مطلب...

بیش از ۳۴ هزار نفر در مراغه از خدمات تامین اجتماعی بهره‌مند هستند

مراغه - ایرنا - رییس تامین اجتماعی مراغه گفت: هم اکنون ۲۸ هزار و ۴۲۱ نفر در این شهرستان  به عنوان بیمه شده اصلی  و ۶ هزار و ۳۳۷ مستمری بگیر از خدمات بیمه تامین اجتماعی بهره‌مند هستند.
ادامه مطلب...

گروه‌های جهادی ۱۵ هزار بسته معیشتی در مراغه توزیع کردند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه مراغه گفت: تاکنون حدود ۱۵ هزار بسته معیشتی از سوی گروه‌های جهادی و بسیجیان در بین خانواده‌های نیازمند این شهرستان توزیع شده است.
ادامه مطلب...

راه‌اندازی واحد آزمایشگاهی نمونه‌برداری کرونا در مراغه

مراغه - ایرنا - معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی مراغه گفت: باهدف شناسایی سریع بیماران مبتلا به کرونا، واحد آزمایشگاهی نمونه‌برداری این بیماری در شهرستان راه‌اندازی شد.
ادامه مطلب...

مادر شهید مراغه ای هزینه مراسم سالگرد فرزندش را هدیه کرد

تبریز - ایرنا - مادر شهید پاسدار ابراهیم دریادل هزینه مراسم سی و هشتمین سالگرد فرزندش را به ۶۰ خانواده‌ آسیب دیده از کرونا در مراغه اهدا کرد.
ادامه مطلب...

شبکه انجمن‌های مردم‌نهاد میراث‌فرهنگی در مراغه ایجاد شود

تبریز- مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی بر لزوم ایجاد شبکه انجمن‌های مردم نهاد مراغه به منظور هم‌افزایی درراستای پیشبرد اهداف حفاظت وصیانت از مواریث تاریخی تاکید کرد.
ادامه مطلب...

دستگیری باند سارقان منازل در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری اعضای باند سه نفره سارقان طلا و جواهر منازل در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

۴۲۱ واحد نانوایی مراغه در راستای مقابله با کرونا بازرسی شد

مراغه- ایرنا- معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار مراغه از بازدیدهای بهداشتی و صنفی ۴۲۱ واحد نانوایی در این شهرستان در راستای مقابله با کرونا خبرداد.
ادامه مطلب...