کشف پنج کیلوگرم مواد مخدر در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از کشف پنج کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از یک خودروی سواری در این شهرستان خبرداد.
ادامه مطلب...

۸۰ قطعه فسیلی مراغه ترمیم و استحکام‌سازی شد

مراغه - ایرنا - رییس اداره محیط زیست مراغه به ترمیم و استحکام‌سازی ۸۰ قطعه فسیلی این شهرستان اشاره کرد و گفت: در سال گذشته، فسیل ۴۴ قطعه اسب، ۱۲ قطعه کرگدن، ۹ قطعه زرافه و ۱۵ قطعه از فیل‌ها ترمیم و استحکام‌سازی شد.
ادامه مطلب...

دستگیری سارق حرفه‌ای با ۲۰ فقره سرقت در مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری سارق حرفه‌ای وسایل داخل خودرو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد.
ادامه مطلب...

رزمایش کمک‌های مومنانه در مراغه

مراغه - ایرنا - مرحله نخست رزمایش کمک‌های مومنانه با هدف حمایت از اقشار نیازمند و آسیب‌دیده از کرونا، در پایگاه‌ها و حوزه ‌ای مقاومت بسیج مراغه با توزیع ۲ هزار بسته غذایی آغاز شد. عکس از: ابراهیم مطلوبی
ادامه مطلب...

حرکت‌های خودجوش مردم ایران در ایام کرونا بی‌نظیر است

مراغه - ایرنا - عضو خبرنگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: حرکت‌های خودجوش و نیکوکارانه مردم ایران در ایام کرونا برای حمایت از اقشار نیازمند، در دنیا بی‌نظیر است.
ادامه مطلب...

۵ هزار خانوار نیازمند مراغه‌ای بسته معیشتی دریافت می‌کنند

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه مراغه با اشاره به طراحی سامانه نیروی انسانی بسیج گفت: ۵ هزار خانوار نیازمند که به خاطر شیوع بیماری کرونا آسیب دیده‌اند در این سامانه ثبت نام کرده‌اند که بسته‌های معیشتی دریافت می‌کنند.
ادامه مطلب...

آموزش و پرورش مراغه در روزهای کرونایی جهادی عمل کرد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: آموزش و پرورش شهرستان در روزهای اوج شیوع کرونا با همکاری در کنترل ورودی و خروجی شهر، ضدعفونی و گندزدایی شهر و آماده‌سازی و توزیع مواد غذایی در بین نیازمندان به صورت جهادی عمل کرده و فعالیت‌های جهادی آنها همچنان ادامه دارد.
ادامه مطلب...

کشت مکانیزه نخود برای نخستین بار در مراغه اجرا شد

تبریز- محصول نخود برای نخستین بار در مراغه به صورت مکانیزه و با دستگاه‌های تولید داخل کاشته شد.
ادامه مطلب...

مشارکت پیام‌آوران سلامت در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی مراغه

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه گفت: نیروهای مردمی با عنوان «پیام آوران سلامت» در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در اماکن عمومی مشارکت می‌کنند.
ادامه مطلب...

حفظ شان و منزلت ماه مبارک رمضان ضروری است

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه حفظ شان و منزلت ماه مبارک رمضان را ضروری دانست و گفت: حکم روزه‌داری در روزهای کرونایی به طور کامل مشخص است.
ادامه مطلب...