مراغه ۱۲ رویداد ورزشی کشور را میزبانی می‌کند

مراغه- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان مراغه گفت: این شهرستان در سال جاری ۱۲ رویداد ورزشی کشور از جمله اردوهای آماده‌سازی تیم‌های ملی را میزبانی می‌کند.
ادامه مطلب...

ارومیه در سکوی قهرمانی لیگ فوتسال امیدهای کشور ایستاد

مراغه - ایرنا - مسابقه‌های رده‌بندی و فینال مرحله نهایی از لیگ فوتسال امیدهای کشور امروز، جمعه در مراغه دنبال شد و ارومیه در بازی فینال با برتری سه بر ۲ مقابل طبس به قهرمانی رسید.
ادامه مطلب...

سخنان رهبری در جمع نمایندگان مجلس نقشه راه همگان است

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود با بیان اینکه سخنان رهبر معظم انقلاب در جمع نمایندگان مجلس نقشه راه همگان است، گفت: مردم ایران ۲۸ خرداد امسال یک بار دیگر در میدان حاضر شده و با تفکر انقلابی یک حماسه دیگر می سازند.
ادامه مطلب...

تیم‌های طبس و ارومیه به فینال لیگ فوتسال امیدهای کشور راه یافتند

مراغه - ایرنا - مرحله نهایی لیگ فوتسال امیدهای کشور که از سوم خردادماه به میزبانی مراغه کلید خورده بود، امروز، پنجشنبه با دو دیدار دنبال شد و تیم‌های طبس و ارومیه به فینال راه یافتند.
ادامه مطلب...

مدیر آموزش و پرورش هشترود: دریافت وجه ثبت‌نام در مدارس دولتی ممنوع...

مراغه - ایرنا - مدیر آموزش وپرورش هشترود گفت: دریافت هرگونه وجه ثبت‌نام به غیر از حق بیمه حوادث و هزینه کتاب‌های درسی، در مدارس دولتی «ممنوع» است.
ادامه مطلب...

فیلم «هبوط مجازی» در مراغه جلو دوربین رفت

مراغه - ایرنا - فیلم «هبوط مجازی» که از دیدگاه انتزاعی یک دختر نوجوان به بررسی آسیب‌های فضای مجازی می‌پردازد، با نویسندگی و کارگردانی «محمدرضا انوری‌راد» در مراغه جلو دوربین رفت. 
ادامه مطلب...

هندبالیست مراغه‌ای به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شد

مراغه- ایرنا - ورزشکار مراغه‌ای به نخستین اردوی تیم ملی هندبال جوانان دعوت شد.
ادامه مطلب...

فرماندار: کمبود پارکینگ دلیل اصلی راه بندان در مراغه است

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: کمبود پارکینگ، مهم‌ترین عامل ایجاد مشکلات ترافیک درون شهری بوده و مرتفع شدن آن نیازمند برنامه ریزی مناسب است.
ادامه مطلب...

طرح تعریض پل اشراق مراغه به بهره‌برداری رسید

مراغه- ایرنا- همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، طرح تعریض پل «اشراق» با سه میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه به بهره‌برداری رسید.
ادامه مطلب...

نقش بستن نام مفاخر ادبی روی معابر مراغه

مراغه - ایرنا - چند سالی است که نام مفاخر علمی، فرهنگی و هنری پس از تکمیل لیست شهدای مراغه، روی تابلو معابر این کهن‌شهر نقش می‌بندد و از پویایی و پژوهش‌محوری جریان فرهنگی در میان مسئولانش حکایت می‌کند.
ادامه مطلب...