پژوهش های دانشگاهی در راستای حل معضل اعتیاد باشد

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه با بیان اینکه پژوهش های دانشگاهی در راستای حل معضل اعتیاد باشد گفت: دانشگاه‌ ها نقش محوری در آگاهی بخشی جامعه در زمینه اعتیاد دارند.
ادامه مطلب...

برگزاری جلسات زیباخوانی قرآن کریم در مراغه

برگزاری جلسات زیباخوانی قرآن کریم در مراغه جلسات زیبا خوانی قرآن کریم در دارالقرآن امام خمینی (ره) مراغه برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش مراغه معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان ، جلسات زیبا خوانی قرآن کریم در دارالقرآن امام خمینی (ره) مراغه به اجرا در می آید.
ادامه مطلب...

...

هشترود- فرماندار هشترود با اشاره به اینکه آزادراه مراغه-هشترود نقش مهمی در توسعه منطقه دارد گفت: ۳۲ کیلومتر از این آزادراه تا پایان سال به بهره برداری می‌رسد.
ادامه مطلب...

معاون استاندار: 10میلیارد تومان برای تکمیل مرکز تحقیقات فسیل مراغه...

مراغه - ایرنا - معاون عمرانی استاندار آذربایجان ‌شرقی با تاکید بر لزوم تکمیل طرح های نیمه تمام مراغه براساس چشم انداز دولت تدبیر و امید گفت: تکمیل مرکز تحقیقات فسیل شناسی این شهرستان به عنوان طرحی ملی، به 10 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
ادامه مطلب...

طرح توسعه امامزاده سید ابراهیم مراغه 30 درصد پیشرفت دارد

مراغه - ایرنا - رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مراغه با اشاره به اجرای طرح توسعه و احداث شبستان حضرت زهرا (س) در جوار امامزاده سید ابراهیم این شهرستان گفت: این طرح با 30 درصد پیشرف فیزیکی در حال اجراست.
ادامه مطلب...

دانش آموزان پیشتازان ،پیشتاز در برنامه های امور تربیتی

دانش آموزان پیشتازان ،پیشتاز در برنامه های امور تربیتی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش مراغه گفت: دانش آموزان پیشتازان ،پیشتاز اجرای برنامه های امور فرهنگی و پرورشی در مدارس هستند.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی مراغه: فرار متهم از دست قانون به قیمت جانش تمام شد

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به فوت یک نفر در رودخانه صوفی چای این شهرستان گفت: در این حادثه، فرار متهم از دست قانون به قیمت جانش تمام شد.
ادامه مطلب...

فرمانده سپاه عجب شیر: ادامه راه شهدا ضامن تداوم انقلاب است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه عجب شیر گفت: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ادامه راه آنها، ضامن تداوم انقلاب و آرمان های متعالی آن است.
ادامه مطلب...

جسد جوان غرق شده در رودخانه مردق چای مراغه پیدا شد

مراغه - ایرنا - فرماندار و رئیس مدیریت بحران شهرستان مراغه گفت: جسد جوان غرق شده در رودخانه مردق چای پس از گذشت 10 روز ، عصر امروز در روبروی روستای «تازکند» در 10 کیلومتری محل حادثه پیدا شد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی مراغه: فرهنگ سازی اولویت پلیس در ماه رمضان است

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به رویکرد فرهنگی و اجتماعی پلیس در رعایت هنجارها و شئونات اسلامی در ماه مبارک رمضان گفت: فرهنگ سازی و ارتقای آگاهی های فرهنگی و اجتماعی با بهره گیری از مشارکت های مردمی در این ماه معنوی از اولویت های پلیس است.
ادامه مطلب...