تکاپوی شهرداری مراغه برای مسیرگشایی در سکوت کرونا

مراغه – ایرنا – همزمان با تعطیلی‌ها و محدودیت‌های موج چهارم کرونا و سکوتی که بر بیشتر کارگاه‌های عمرانی حکمفرماست، دست‌اندرکاران در شهرداری مراغه و اعضای شورای پنجم این کهن‌شهر در تکاپو برای اجرای پروژه‌های توسعه معابر هستند.  
ادامه مطلب...

پارسال ۹ هزار و ۳۶۲ نفر در مراغه خون اهدا کردند

مراغه - ایرنا - رییس پایگاه انتقال خون مراغه گفت: با وجود شرایط کرونا، ۹ هزار و ۳۶۲ نفر در این شهرستان طی سال گذشته موفق به اهدای خون کامل به نیازمندان شدند.
ادامه مطلب...

تکیه بر توان داخلی اینبار با بازسازی توپ جنگی در پادگان مراغه

مراغه - ایرنا - فرمانده پادگان امام رضا(ع) مراغه گفت: چهار عراده توپ جنگی خودکششی ۱۷۵ میلی‌متری در گروه ۱۱ توپخانه مراغه بازآماد و عملیاتی شد.
ادامه مطلب...

عضو خبرگان رهبری: ایران با خرابکاری دشمنان عقب‌نشینی نمی‌کند

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران و به خصوص صهیونیسم بدانند که کشورمان با خرابکاری‌هایی چون حادثه سایت نطنز عقب‌نشینی نمی‌کند و با اقتدار در مقابل زیاده‌خواهی آنان ایستادگی خواهد کرد.
ادامه مطلب...

کاهش ۵۰ درصدی روان آب‌ها در آذربایجان‌شرقی

مراغه- ایرنا- معاون بهره‌برداری سازمان آب منطقه‌ای آذربایجان‌شرقی گفت: در سال جاری ۵۰ درصد از میزان روان آب‌های ورودی به سدهای این استان کاهش یافته است.
ادامه مطلب...

عضو مجلس خبرگان: داوطلبان انتخابات شوراها از خدا بترسند

مراغه - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه گفت: به عنوان یک طلبه از نامزدهایی که قدم به عرصه ششمین دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گذاشته‌اند، می‌خواهم که از خدا بترسند، رضای الهی را در نظر بگیرند و ورود به شورا را فرصتی برای خدمت به مردم بدانند.
ادامه مطلب...

امام جمعه: مرحله دوازدهم از رزمایش کمک‌های مومنانه در هشترود اجرا...

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود از توزیع ۸۰۰ بسته کمک معیشتی از سوی ستاد نماز جمعه، خیران و خانواده‌های شهید بصیری و شهید غفارزاده خبر داد و گفت: توزیع این بسته‌ها در قالب مرحله دوازدهم از رزمایش کمک‌های مومنانه انجام می‌شود.
ادامه مطلب...

هشترودی‌ها ۴.۲ میلیارد تومان زکات فطریه و مال پرداخت کردند

مراغه - ایرنا - امام جمعه هشترود گفت: مرم این شهرستان طی یک سال گذشته در مجموع چهار میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان زکات فطریه و مال پرداخت کردند که ۲۸۵ میلیون آن فطریه بوده است.
ادامه مطلب...

نوازنده جوان مراغی: تار صدای تاریخ ایران است

مراغه - ایرنا - تار را صدای تاریخ ایران می‌خواند و تصنیف «سپیده» را با رقص انگشتانش روی سیم‌های مویی تار و زمزمه‌های زیرلب اجرا می‌کند؛ همان تصنیفی که بیشتر مردم آن را با نام «ایران ای سرای امید» می‌شناسند و صدای مرحوم شجریان را با نوایش عجین می‌دانند.
ادامه مطلب...

۶۹۴ داوطلب برای انتخابات شوراهای روستا در مراغه ثبت‌نام کردند

مراغه- ایرنا- معاون استاندار آذربایجان‌شرقی و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: ۶۹۴ داوطلب برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در ۲ بخش سراجو و مرکزی در این شهرستان ثبت‌نام کردند.
ادامه مطلب...