فرمانده سپاه عجب شیر: ادامه راه شهدا ضامن تداوم انقلاب است

مراغه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه عجب شیر گفت: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و ادامه راه آنها، ضامن تداوم انقلاب و آرمان های متعالی آن است.
ادامه مطلب...

جسد جوان غرق شده در رودخانه مردق چای مراغه پیدا شد

مراغه - ایرنا - فرماندار و رئیس مدیریت بحران شهرستان مراغه گفت: جسد جوان غرق شده در رودخانه مردق چای پس از گذشت 10 روز ، عصر امروز در روبروی روستای «تازکند» در 10 کیلومتری محل حادثه پیدا شد.
ادامه مطلب...

فرمانده انتظامی مراغه: فرهنگ سازی اولویت پلیس در ماه رمضان است

مراغه - ایرنا - فرمانده انتظامی مراغه با اشاره به رویکرد فرهنگی و اجتماعی پلیس در رعایت هنجارها و شئونات اسلامی در ماه مبارک رمضان گفت: فرهنگ سازی و ارتقای آگاهی های فرهنگی و اجتماعی با بهره گیری از مشارکت های مردمی در این ماه معنوی از اولویت های پلیس است.
ادامه مطلب...

برگزاری جشنواره مدرسه ای خیرین مدرسه ساز در مراغه

برگزاری جشنواره مدرسه ای خیرین مدرسه ساز در مراغه جشنواره مدرسه ای خیرین مدرسه ساز ویژه دبیرستان خیر ساز محسن رحمانی برگزار شد.
ادامه مطلب...

هزار هکتار از اراضی پایاب سد سهند هشترود شبکه گذاری می شود

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود گفت: شبکه ‌گذاری هزار هکتار از اراضی پایاب سد سهند از هفته آینده آغاز و تا پایان سالجاری به بهره ‌برداری می رسد.
ادامه مطلب...

فرماندار: طرح‌ های بسیج سازندگی متناسب با نیاز عجب شیر انجام شود

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر گفت: طرح‌ ها و وام های بسیج سازندگی متناسب با نیاز شهرستان انجام و واگذار شود.
ادامه مطلب...

...

مراغه - ایرنا - عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه مراغه با اشاره به تصمیم اخیر شورای عالی امنیت ملی در تعیین مهلت برای کشورهای اروپایی در عمل به تعهدات فرجامی گفت: این اقدام به عنوان ایستادگی در برابر بدعهدی های کشورهای اروپایی خواست ملت و نظام اسلامی است.
ادامه مطلب...

...

مراغه - ایرنا - فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه امروز هیچ خطری نظام را تهدید نمی‌کند، گفت: دشمن می‌ داند اگر دست به حرکت احمقانه بزند، در کسری از زمان طومار عمر ننگینش را درهم خواهیم پیچید.
ادامه مطلب...

ارزش های انقلابی در بطن کتاب های شهید مطهری نهفته است

مراغه - ایرنا - مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه مراغه با اشاره به نقش شهید مطهری در تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی در عصر حاضر گفت: ارزش های انقلاب اسلامی در بطن کتاب های این شهید بزرگوار نهفته بوده و روشنگر راه جوانان و نسل آینده است.
ادامه مطلب...

فرماندار عجب شیر: امکانات بیمارستانی جوابگوی نیازها نیست

مراغه - ایرنا - فرماندار عجب شیر با بیان اینکه فضای فیزیکی و امکانات بیمارستانی شهرستان جوابگوی نیاز مردم نیست گفت: نبود برخی امکانات بیمارستانی، انتقال بیماران به شهرستان های همجوار و مرکز استان را ناگزیر کرده و این موجب افزایش هزینه های درمانی شده است.
ادامه مطلب...